نتایج مرتبط با کلیدواژه امریکا
بزدلان سیاسی؛ ابزاردشمن/بی‌تدبیری دولت آمریکارابه طمع انداخته است

مقیم/عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروز به خاطر بی‌برنامگی و بی‌تدبیری مسئولان دولتی، آمریکا به طمع افتاده است تا ملت ایران را به زانو درآورد.

چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
بازتاب گسترده سخنان روحانی در رسانه های جهان

مقیم/سخنان شب گذشته رئیس جمهور ایران در مورد سیاست خارجی و مسائل داخلی این کشور بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی داشته و در راس اخبار رسانه های آمریکا جای گرفت.

سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷
۵۰ کشور هدف برای مقابله با تحریم‌ها در مجلس شناسایی شدند

مقیم/رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، از شناسایی ۵۰ کشور هدف در این کمیسیون، برای رصد سطح مناسبات در راستای مقابله با تحریم‌های آمریکا خبر داد.

دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
تجارت الکترونیک و ارز دیجیتال راهی برای مقابله با تحریم

مقیم/ با آغاز دور جدید تحریم های آمریکا علیه ایران، برخی کارشناسان بر این باورند که می توان از مزایای تجارت الکترونیک و ارزهای دیجیتال و نیز بومی سازی قانون انسداد اتحادیه اروپا برای پشت سر گذاشتن تحریم ها بهره گرفت.

شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
سیاست واشنگتن مقابل ایران تغییر نکرده است

مقیم/تارنمای روزنامه جروزالم پست به نقل از یک مقام دیپلماتیک نوشت: با توجه به پیشنهاد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در خصوص علاقه به مذاکره بدون پیش شرط با ایران، آمریکا به اسرائیل تضمین داده که 'هیچ تغییری' در 'سیاست های خصمانه' نسبت به ایران به وجود نیامده است.

چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷
عقب نشینی ترامپ موضع ایران را قوی تر کرد

مقیم/روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم نوشت: هوشمندی سیاسی و قدرت بازدارندگی ایران در مقابل تهدیدهای آمریکا، موجب بازنگری واشنگتن در تهدیدهایش شد و عقب نشینی رئیس جهموری این کشور موضع ایران را قوی تر کرد.

چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷
واکنش‌ها به پیشنهاد ترامپ برای مذاکره با ایران

مقیم/واکنشها به پیشنهاد ترامپ برای مذاکره با ایران، باز ماندن تنگه هرمز وابسته به منافع ایران، واکنشها به اعلام آمادگی ترامپ برای مذاکره بدون پیش‌شرط با ایران، اولین شروط پمپئو برای آغاز یک مذاکره «بدون پیش‌شرط»،

سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷
آمریکا توان تغییر حکومت ایران را ندارد

مقیم/ 'تریتا پارسی'رئیس شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایاک) گفت: ما در حال حاضر در میانه جنگ لفظی بین ایران و آمریکا قرارداریم و با تشدید تنش ها مواجه هستیم.

سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷
نگاه تحلیلگران بین المللی به پیشنهاد ترامپ

مقیم/پیشنهاد مذاکره بی قید و شرط رئیس جمهوری آمریکا با مقامات جمهوری اسلامی ایران، تحلیلگران و صاحبنظران خارجی را به واکنش واداشت و برخی آن را فرصتی برای حل اختلافات دو کشور دانسته و برخی دیگر موضع تهران و واشنگتن را نابرابر تشخیص دادند.

سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷
ولایتی: اروپا خروج آمریکا از برجام را جبران کند

مقیم/مشاور مقام معظم رهبری در گفت و گو با شبکه تلویزیونی راشا تودی روسیه ضمن ابراز مخالفت ایران با هر گونه حضور آمریکا در منطقه بر تمایل تهران برای برقراری صلح و آرامش در یمن تاکید کرد و به کشورهای اروپایی متذکر شد تا خروج آمریکا از برجام را جبران کنند.

چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
پوتین بر حمایت از برجام تاکید کرد

مقیم/رئیس جمهوری روسیه با تاکید بر حمایت از برجام اعلام کرد: توافق هسته ای با ایران جلوگیری از انتشار سلاح هسته ای در منطقه را تضمین می کند.

سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
آمریکا به پناهجوی ایرانی جزایر نائوری استرالیا پناهندگی داد

مقیم/ پایگاخ خبری 'رادیو نیوزیلند (آر ان زی)' روز دوشنبه گزارش داد که دولت آمریکا بعد از مدت ها بحران مهاجرتی کشورهای مسلمان در قاره استرالیا به ویژه در جزیره نائورو (منوس)، سرانجام به یک پناهجوی زن ایرانی اجازه اقامت داد.

دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
سرنوشت منطقه در تهران رقم می خورد نه هلسینکی

مقیم/روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم با بی نتیجه دانستن نشست رئیس جمهوری آمریکا و همتای روسی وی در هلسینکی (پایتخت) فنلاند نوشت: آن چه سرنوشت منطقه را تعیین می کند نشست مقامات ایران، ترکیه و روسیه در مورد بحران سوریه است که اوایل مرداد ۹۷در تهران برگزار می شود.

دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
تكرار اتهامات واهی نسبت به سياست های جمهوری اسلامی ايران جای شگفتی دارد

مقیم/ سخنگوی وزارت امور خارجه به بیانیه نشست سران کشورهای عضو ناتو واکنش نشان داد.

پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷
کشورهای بزرگ صنعتی به پیمان زیست محیطی پاریس پایبند باشند

مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه بر لزوم‌ پایبندی کشورهای بزرگ صنعتی، که سهم بسیاری در تولید و انتشار گازهای گلخانه ای دارند، به پیمان زیست محیطی پاریس تاکید کرد.

دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷
مسائل منطقه ازطریق رایزنی قابل حل است/نیازی به دخالت خارجی‌هانیست

مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با سفیر فعلی قطر در تهران گفت: مسائل منطقه از طریق رایزنی قابل حل است.

دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷
ایران تنگه هرمز را مسدود نمی کند

مقیم/اندیشکده استراتفور در گزارشی با اشاره به گمانه زنی رسانه ها درباره سخنان رییس جمهوری ایران مبنی بر صادر نشدن نفت منطقه درصورت صادر نشدن نفت این کشور مدعی شد: تهران تا زمانی که تحریم های مرتبط با نفت در ماه نوامبر به اجرا در نیاید، تنگه هرمز را مسدود نخواهد کرد.

یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷
گزارش مشاغل آمریکا در ماه ژوئن؛ اقتصاد همچنان قدرتمند است

مقیم/طبق گزارش ماهانه دولت آمریکا در روز جمعه، در ماه ژوئن اقتصاد آمریکا ۲۱۳ هزار شغل جدید در بخش غیر کشاورزی ایجاد کرد، هرچند نرخ بیکاری به ۴ درصد افزایش یافت.

یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷
روند مذاکره ایران و اروپا شکل تازه ای یافت

مقیم/ رسانه های ترکیه در گزارش های جداگانه با تحلیل سفر اروپایی دکتر حسن روحانی و مواضع رییس جمهوری در برابر تهدیدهای امریکا در زمینه تحریم نفتی نوشتند: روند مذاکره ایران و اروپا شکل تازه ای به خود گرفته است.

شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷
آمریکا هزینه سنگینی پرداخت خواهد کرد

مقیم/رئیس جمهور گفت: هدف دولت آمریکا انزوای ملت ایران بود، اما هزینه سنگینی پرداخت خواهد کرد.

چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi