نتایج مرتبط با کلیدواژه برجام
جمهوری اسلامی دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی‌جواب نمی‌گذارد

مقیم/حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه انگلیس خبیث دزدی دریایی می‌کند و کِشتی ما را می‌دزدد؛ جنایت می‌کند و شکل قانونی به آن می‌دهد، فرمودند: جمهوری اسلامی این خباثت‌ها را بی‌جواب نمی‌گذارد.

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
غرب تعهداتش را انجام ندهد، صنعت هسته‌ای به ۴ سال قبل بازمی‌گردد

مقیم/سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: اگر اروپا و آمریکا نخواهند تعهدات‌شان را انجام دهند، ما با کاهش تعهدات برجامی یک تعادل ایجاد می‌کنیم و شرایط را به چهار سال قبل باز می گردانیم.

دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸
انتظار ایران از شرکای اروپایی برجام، اتخاذ گام‌هایی عملی است

مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: انتظار ایران از شرکای اروپایی برجام، اتخاذ تصمیمات و گام‌هایی عملی، مؤثر و مسئولانه در روند اجرایی شدن آن است.

دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸
از مکانیسم ماشه تا بازگشت فوری تحریم‎ها/ آمریکا تنهاست

مقیم/برجام دارای جزئیاتی است که می تواند ناقض آن را زمین گیر کند و به موجب همین جزئیات آمریکا فعلا نتوانسته از بندهای تنبیهی این توافق علیه ایران استفاد کند.

دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸
شاهد سرمایه‌گذاری اروپا برای حفظ برجام نبوده‌ایم

مقیم/وزیر خارجه کشورمان گفت: اروپایی ها ادعا می کنند که تمایل دارند برجام را حفظ کنند اما هنوز ما شاهد این نبوده ایم که اروپا برای حفظ برجام حاضر به سرمایه گذاری باشد.

دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸
ظریف با وزیر امور خارجه نروژ گفتگو کرد

مقیم/وزیر امور خارجه در گفتگویی تلفنی با همتای نروژی خود در خصوص روابط دوجانبه، برجام و مسائل منطقه‌ای گفتگو کرد.

یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸
«اینستکس» ضعیف‌تر از حد تصور بود

مقیم/یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: اگر اروپا در گام دوم واکنش مثبت نشان ندهد به این معنا است که احتمالاً آنها به سمت آمریکا حرکت کرده و در فشار به ایران سیاست‌های آمریکا را همراهی خواهند کرد.

جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸
حمایت عراق از ایران در نشست شورای حکام آژانس

مقیم/نماینده دائم عراق در آژانش بین‌المللی انرژی اتمی ضمن اعلام حمایت از توافق هسته‌ای، خروج از این توافق را برای همسایگان ایران فاجعه‌بار خواند.

پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
فردا؛ مشاور رئیس‌جمهور فرانسه با شمخانی دیدار و گفتگو خواهد کرد

مقیم/«امانوئل بن» مشاور رئیس‌جمهوری فرانسه فردا (چهارشنبه) با نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفتگو خواهد کرد.

سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸
توافقی بهتر از برجام در کار نخواهد بود

مقیم/وزیر خارجه کشورمان طی مطلبی در فضای مجازی تاکید کرد: «تیم بی» این حماقت را به دونالد ترامپ قالب کردند که از بین بردن برجام از طریق تروریسم اقتصادی وی را به توافقی بهتر خواهد رساند.

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸
موضوع هسته‌ای ایران باید از طریق دیپلماتیک حل شود

مقیم/سخنگوی وزارت خارجه چین با ابراز تاسف از اقدام برجامی ایران عنوان داشت که این موضع باید از طریق دیپلماتیک حل شود.

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸
جرمی هانت: امیدواریم برجام همچنان پابرجا بماند

مقیم/وزیر خارجه انگلیس بدون اشاره به عدم انجام تعهدات اتحادیه اروپا در قبال برجام، ایران را به نقض آن متهم کرد اما ابراز امیدواری کرد که توافق هسته‌ای به کار خود ادامه دهد.

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸
ژاپن از گام دوم ایران در زمینه برجام ابراز نگرانی کرد

مقیم/ژاپن ضمن ابراز نگرانی از گام دوم ایران برای کاستن از تعهدات برجامی از تهران درخواست کرد که از اقداماتی که به برجام ضربه می‌زند، خودداری کند.

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸
واکنش‌های بین‌المللی به اقدام برجامی ایران

مقیم/اقدام جمهوری اسلامی ایران در لغو برخی تعهدات خود در توافق هسته ای در چارچوب بندهای برجام، واکنش هایی را در عرصه بین المللی به دنبال داشت.

یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸
واکنش آلمان به گام دوم برجامی ایران

مقیم/وزارت خارجه آلمان به گام دوم برجامی ایران واکنش نشان داد.

یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸
اتحادیه‌اروپا: از بیانیه امروز ایران نگرانیم

مقیم/سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به گام دوم برجامی ایران در پاسخ به بدعهدی آمریکا و تعلل اروپایی‌ها گفت: از بیانیه امروز ایران نگرانیم.

یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸
نامه ظریف به موگرینی امروزارسال می شود/نامه مربوط به غنی سازی است

مقیم/معاون سیاسی وزیر امور خارجه از ارسال نامه محمد جواد ظریف به موگرینی درباره تعهدات ایران در خصوص بندهای برجام در مورد غنی سازی اورانیوم خبر داد.

یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸
بیانیه ایران:درخواست آمریکا برای نشست شورای حکام طنزتلخ تاریخ است

مقیم/نمایندگی ایران در سازمان های بین المللی مستقر در وین، درخواست آمریکا برای برگزاری نشست اضطراری شورای امنیت درباره فعالیت هسته ای ایران را طنز تلخ تاریخ خواند.

یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸
مقامات درباره ناتوانی اینستکس هم نظرند/تحقق وعده اروپا احراز نشد

مقیم/مقامات دولتی ایران قابلیت «اینستکس» اجرا شده از سوی اروپایی‌ها را برای جلوگیری از اجرای گام دوم کاهش تعهدات خود احراز نکردند و تاکید کردند گام دوم از ۱۶ تیرماه آغاز می‌شود.

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸
راکتور اراک را از ۱۶ تیر به شرایط سابق برمی‌گردانیم

مقیم/رئیس جمهور خطاب به غربی ها گفت: از ۱۶ تیر به بعد در زمینه رآکتور اراک اگر به تمام تعهدات خود طبق زمان بندی و برنامه عمل نکنید، جمهوری اسلامی ایران رآکتور اراک را به شرایط سابق بر می‌گرداند.

پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi