نتایج مرتبط با کلیدواژه سازمان انرژی اتمی
ایران دست برتر را در معادلات منطقه‌ای دارد

مقیم/رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: خوشبختانه تا به امروز نشان داده‌ایم که در نهایت هوشیاری، عقلانیت و هوشمندی سیاست خود را پیش می‌بریم و دست برتر را در معادلات منطقه‌ای داریم.

سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷
دشمنان انقلاب تلاش دارند مردم را از انقلاب و نظام مایوس کنند

مقیم/رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: دشمنان انقلاب تلاش دارند تا مردم به ویژه جوانان را از انقلاب و نظام مایوس کنند لذا وظیفه همه ما مسئولین است که حیات طیبه را به جوانان بیاموزیم.

سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
علی‌اکبر صالحی با رئیس کمیسیون انرژی اتمی فرانسه دیدار کرد

مقیم/معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در حاشیه شصت و دومین کنفرانس عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین با رئیس کمیسیون انرژی اتمی فرانسه دیدار و گفتگو کرد.

پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
«غریب‌آبادی» معاون رئیس کنفرانس سالانه آژانس انرژی اتمی شد

مقیم/نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از گروه خاورمیانه و جنوب آسیا به عنوان معاون رئیس کنفرانس سالانه آژانس انتخاب شد.

دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
صالحی با رئیس «روس اتم» دیدار و گفتگو کرد

مقیم/رئیس سازمان انرژی اتمی که برای حضور در کنفرانس عمومی سالانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به وین سفر کرده است، در حاشیه این کنفرانس با همتای روس خود دیدار و گفتگو کرد.

دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
نیازمند انتقال فناوری‌های نوین به کشور هستیم

مقیم/رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ما نیاز به انتقال تکنولوژی‌های نوین داریم؛ تکنولوژی نوین نیاز به تعاملات بین‌المللی دارد. رویکرد بین المللی ما باید طوری باشد که بستر آن را فراهم کنیم.

شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷
محدودیت‌های پیش‌ روی صادرات فرش دستباف باید برداشته شود

مقیم/رئیس سازمان انرژی اتمی بابیان اینکه محدودیت‌های پیش روی صادرات فرش دستباف ایرانی باید از میان برداشته شود، گفت:باید موانع و مشکلات پیش روی تولید و صادرات این هنر-صنعت اصیل ایرانی را رفع کرد.

جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷
حامیان تروریست‌ها در افغانستان در نهایت ضرر خواهند کرد

مقیم/معاون رئیس‌جمهور گفت: کسانی که به تروریست‌ها در افغانستان کمک می‌کنند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که در نهایت خود آنها ضرر خواهند کرد.

یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
رویترز: ایران کارخانه روتر سانتریفیوژ پیشرفته ساخت

مقیم/ خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه گزارش داد: ایران اعلام کرد کارخانه ای را که روزانه ۶۰ دستگاه قطعه روتر برای سانتریفیوژ پیشرفته تولید می کند، راه انداخته که در چارچوب مفاد برجام است.

چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
کارخانه تولید UF-۶ راه اندازی شد

مقیم/کارخانه تولید UF-۶ به عنوان یکی از کارخانجات مهم تولید سوخت راه اندازی و برای نخستین بار پس از حدود ۹ سال اولین بشکه کیک زرد در قسمت خوراک دهی آن تخلیه شد.

چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷
انتقاد صالحی از واکنش شتابزده اروپایی‌ها به خروج آمریکا از برجام

مقیم/رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان، از واکنش شتابزده بعضی از شرکت‌های اروپایی نسبت به خروج آمریکا از برجام انتقاد کرد و گفت: سیاست‌های آمریکا محکوم به شکست است.

جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
۱۰۰ شرکت خارجی وارد مذاکره با طرف های ایرانی می شوند

مقیم/دبیرکل بخش روابط خارجی اتحادیه اروپا با اعلام اینکه قرار است بزودی ۱۰۰ شرکت از این قاره وارد مذاکرات کاری با طرف های ایرانی شوند، گفت: انتظار می رود چارچوب مناسبی برای همکاری ها با حمایت و مشارکت مستقیم اتحادیه اروپا بوجود آید.

پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
اسلو از تلاش های اتحادیه اروپا برای حفظ برجام حمایت می کند

مقیم/ وزارت خارجه نروژ از گفت و گوهای سازنده وزیر خارجه این کشور با علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی خبرداد و گفت: اسلو از تلاشهای اتحادیه اروپا برای حفظ برجام حمایت می کند.

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
صالحی: ۱۰ ماهه می‌توانیم به ۱۹۰ هزار سو برسیم

مقیم/ «علی اکبر صالحی» رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به آمادگی زیرساختی تاسیسات نطنز برای رسیدن به سطح تولید یک میلیون سو در بلندمدت، گفت که اکنون تنها طی مدت ۱۰ ماه با راه اندازی مجموعه سالن های ایجاد شده، می توان ۱۹۰ هزار سو تولید کرد.

پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷
امسال بیش از همیشه به وفاق و همدلی نیاز داریم

مقیم/رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: امسال با توجه به چالش‌های پیش رو بیش از هر سالی به وفاق و همدلی نیاز داریم و در حال حاضر باید وحدت و انسجام داخلی خود را در عرصه بین المللی به نمایش بگذاریم.

دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازطراحی راکتوراراک طبق برنامه پیش بینی شده انجام می شود/افزایش ذخایر کیک زرد را به طور جدی دنبال می کنیم

مقیم/ سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه بازطراحی راکتور بر اساس برنامه پیش بینی شده انجام می شود گفت:راکتور اراک حدود سه تا چهار سال آینده به مرحله بهره برداری می رسد.

چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
مدیرکل ایتر با صالحی دیدار کرد

مقیم/مدیرکل پروژه ایترصبح روز شنبه با رییس سازمان انرژی اتمی دیدار کرد.

شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵
در سمینار کاربرد فن‌آوری‌های هسته‌ای در پژوهش‌های میراث فرهنگی صالحی: سازمان انرژی اتمی به سهم خود در کنار میراث فرهنگی است

مقیم/صالحی گفت: امکان تجهیز و گسترش آزمایشگاهی و تکنولوژیکی در حوزه میراث فرهنگی با اولویت‌بندی و پیگیری جدی در حد توان و بضاعت سازمان انرژی اتمی مدنظر خواهد بود.

جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵
در پی اعتراض ایرن به درز اطلاعات خود از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی؛ آژانس: با تهران به شدت مخالفیم؛ هرگز اطلاعات ایران را افشا نکرده ایم!

مقیم/آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با صدور بیانیه‌ای هرگونه درز اطلاعات تهران از سوی این نهاد را به شدت رد کرد.

جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵
صالحی: مهمترین پروژه سازمان انرژی اتمی ایتر و گداخت است

مقیم/رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به استقبال خوب مسئولان پروژه بین‌المللی ایتر در فرانسه از هیئت ایرانی گفت: اگر از من بپرسند مهمترین پروژه سازمان چیست، می‌گویم ایتر و گداخت.

دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi