نتایج مرتبط با کلیدواژه انگلیس
بعیدی نژاد: انگلیس به برجام متعهد خواهد ماند

مقیم/سفیر ایران در لندن تصور این که انگلیس با خروج از اتحادیه اروپا علیه ایران تحریم‌های جدید وضع خواهد کرد را اشتباه خواند.

شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸
صلیب سرخ انگلیس برای کمک به سیل‌زدگان ایران اعلام آمادگی کرد

مقیم/سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن از آمادگی صلیب سرخ انگلیس برای کمک به سیل‌زدگان در ایران خبر داد.

سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
پارلمان انگلیس بر سر برگزیت به بن بست خورد

مقیم/ نمایندگان مجلس عوام انگلیس که تاکنون دو بار با طرح دولت درباره نحوه خروج از اتحادیه اروپا مخالفت کرده‌اند، شامگاه چهارشنبه با شرکت در هشت رای گیری مختلف باز هم نتوانستند درباره خروج از بن بست برگزیت به توافق برسند.

پنج شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸
ادامه مذاکرات انگلیس با ایران برای توسعه مناسبات تجاری

مقیم/سفارت انگلیس در تهران روز چهارشنبه از ادامه مذاکرات هیات عالی رتبه این کشور با سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران به منظور توسعه مناسبات تجاری دوجانبه خبر داد.

پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷
بعیدی نژاد اعتبار اخبار بی.بی.سی را به چالش کشید

مقیم/'حمید بعیدی نژاد' سفیر ایران در انگلیس با انتشار پیام‌هایی در توییتر، اعتبار اخبار شبکه 'بی.بی.سی' را به دلیل دریافت بودجه دولتی به چالش کشید و عنوان کرد که از هر ۶ نفر در انگلیس فقط یک نفر به اخبار و تحلیل‌های این شبکه اعتماد دارد.

پنج شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷
۱۲ استعفا وتب اعتراض نمایندگان پارلمان به احزاب سیاسی انگلیس

مقیم/در ادامه موج استعفای نمایندگان احزاب اصلی سیاسی در انگلیس، «ایان اوستین» نماینده منطقه «دادلی نورث» هم روز جمعه از عضویت در حزب اصلی مخالف دولت انگلیس کناره‌گیری کرد و به این ترتیب دوازدهمین استعفا در یک هفته گذشته را ثبت کرد.

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
همیشه گفتند این اخرین سال انقلاب ایران است اما ۴۰ سال دوام آورد

مقیم/ پژوهشگر ارشد امور ایران در نشست بررسی جایگاه و قدرت منطقه ای ایران در اندیشکده چتم هاوس گفت : همیشه گفتند این آخرین سال انقلاب ایران است اما دیدیم که این انقلاب ۴۰ سال دوام آورده است.

سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
آیین به‌یادماندنی جشن چهل سالگی انقلاب در لندن برگزار شد

مقیم/آیین به یاد ماندنی جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شامگاه دوشنبه با حضور شمار زیادی از شخصیت‌های سیاسی انگلیس، دیپلمات‌ها، انگلیسی‌های علاقه‌مند به ایران و همچنین ایرانیان مقیم، در لندن برگزار شد.

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
استقلال سیاسی ایران پس از انقلاب اسلامی ، انکارناپذیر است

مقیم/رئیس مرکز اسلامی انگلیس مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی را استقلال سیاسی ایران ارزیابی و تصریح کرد: اکنون کسی را نمی‌توان یافت که قبول نداشته باشد تصمیم‌های سیاسی در داخل ایران گرفته می‌شود و استقلال سیاسی ایران واقعیتی انکارناپذیر است.

شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
ایران از روند صلح با هدایت دولت افغانستان حمایت کرد

مقیم/نماینده جمهوری اسلامی ایران در جلسه 'گروه بین المللی تماس' در مورد افغانستان که در وزارت امور خارجه انگلیس برگزار شد از روند صلح با هدایت دولت افغانستان حمایت کرد.

شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
نقش انقلاب در مسیر توسعه ایران

مقیم/شرکت‌کنندگان در سمیناری که به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در لندن برگزار شد، اهمیت و نقش انقلاب در مسیر توسعه ایران را بررسی کردند.

جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷
آمریکا قادر به تغییر اراده مردم ایران در مسیر انقلاب نیست

مقیم/سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس با اشاره به اینکه آمریکا درچهل سال گذشته با ابزار تحریم تلاش کرد تا مردم ایران را از مسیر انقلاب منحرف کند ، افزود: اما زمانی که اراده‌ای از طرف مردم برای استقلال وجود داشته باشد، هیچ کشور خارجی نمی‌تواند خواسته آن‌ها را تغییر دهد.

جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷
جزئیاتی از کانال مالی اروپا با ایران/ مقر نهاد مالی در پاریس است

مقیم/سفیر ایران در انگلیس نوشت: مقر نهاد مالی ایران و اروپا با نام INSTEX که کوتاه شده عبارت «ابزار تبادلات تجاری» است که در پاریس بوده و رئیس آن فردی آلمانی است.

پنج شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷
بعیدی نژاد از مشروعیت بخشیدن به تحریم های آمریکا انتقاد کرد

مقیم/حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس از تلاش شبکه فارسی زبان خارج از کشور برای مشروعیت بخشیدن به تحریم‌های آمریکا انتقاد کرد و افزود که این شبکه در آستانه بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نباید به خود اجازه دهد که به ابزاری در دست تیم ترامپ تبدیل شود.

چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷
تحلیلگر انگلیسی:دستاوردهای ایران درعلوم و فناوری حیرت‌آور است

مقیم/تحلیلگر مسائل سیاسی انگلیس گفت که نتیجه دشمنی ها و تحریم ها علیه ایران درطول ۴۰سال پیروزی انقلاب اسلامی ، به شکوفایی ظرفیت‌های داخلی و دستاورد حیرت‌انگیزی در عرصه علوم و فناوری منجر شده است.

سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷
توصیه ضد ایرانی وزیر انگلیسی به عراقی ها

مقیم/همگام با جنگ روانی مقامات آمریکا علیه روابط ایران و عراق، یک مقام انگلیسی نیز به بغداد توصیه کرد از تهران دور شود.

سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷
اعتراض اروپا، آمریکا را به عقب‌نشینی درکنفرانس لهستان واداشت

مقیم/روزنامه «گاردین» روز چهارشنبه در گزارشی نوشت: اعتراض اروپایی‌ها، آمریکا را وادار کرد تا از برنامه خود برای بهره برادری از کنفرانس دوروزه لهستان به‌ منظور ایجاد ائتلاف جهانی علیه ایران عقب ‌نشینی کند.

پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
گزارش سفیر ایران در انگلیس از دسترسی زاغری به خدمات پزشکی

مقیم/حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس با انتشار پیامی در توییتر، گزارش آماری درباره دسترسی نازنین زاغری، شهروند دو تابعیتی ایرانی-انگلیسی که به دلیل جرائم امنیتی در ایران محاکمه و به حبس محکوم‌ شده است، به خدمات پزشکی در زندان ارائه کرد.

یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
گفت‌وگو با هنرمند برجسته ایرانی که در طراحی دیزنی‌لند همکاری داشته و مدتی‌است به ایران برگشته

مقیم/گفت‌وگو با هنرمند برجسته ایرانی که در طراحی دیزنی‌لند همکاری داشته و مدتی‌است به ایران برگشته

جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
«می» و کلاف سردرگم برگزیت

مقیم/با رأی مخالف نمایندگان مجلس به توافقنامه پیشنهادی دولت برای خروج از اتحادیه اروپا و نظر موافق به نخست‌وزیری «ترزا می»، برگزیت بیش‌ازپیش به یک کلاف سردرگم تبدیل‌شده است.

جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi