نتایج مرتبط با کلیدواژه دونالد ترامپ
ترامپ: امیدوارم اوپک به جریان نفت، همین‌طور که هست ادامه بدهد

مقیم/رییس‌جمهور ترامپ ساعاتی قبل از آغاز اجلاس ۱۷۵ اوپک، که انتظار می‌رود در آن بر سر کاهش تولید نفت توافق شود، خواهان این شد که این گروه تولید خود را کاهش ندهند.

پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷
ائتلاف ضدایرانی ترامپ در آستانه از هم پاشیدن است

مقیم/تهران -«تریتا پارسی» بنیانگذار و رییس «شورای ملی ایرانیان» در آمریکا، در یادداشتی با اشاره به شکست سیاست ضدایرانی واشنگتن نوشت: «ائتلاف ضدایرانی ترامپ با عربستان و اسرائیل»، در حال فروپاشی است.

پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷
سفر به «سرزمین ترامپ»

مقیم/مستندی که به تازگی در جدول پخش هیسپان تی وی قرار گرفته است، مردم شهر «مک دوول» در ویرجینیایی غربی را نشان می دهد که به امید رهایی از فقر و بدبختی به ترامپ رای داده اند ولی پس از انتخابات و گذشت چند سال، هنوز هیچ امیدی برای زندگی بهتر ندارند.

یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷
مروری بر روابط ترامپ و بن سلمان

مقیم/مروری بر روابط میان ترامپ و بن سلمان و بررسی روابط میان کرملین و کاخ سفید عنوان موضوعاتی است که در برنامه این هفته «ما مردم» در شبکه پرس تی وی مورد نقد و تبادل نظر قرار می گیرد.

شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷
مشقت‌های ایرانی‌ها در آمریکا برای دیدار با نزدیکانشان به دلیل سیاست‌های ترامپ

مقیم/ایرانی‌های ساکن آمریکا به دلیل سیاست‌های ضدمهاجرتی دولت این کشور با سختی‌های زیادی برای دیدار با خانواده‌هایشان رو به رو هستند.

پنج شنبه ۸ آذر ۱۳۹۷
تحریم های ضد ایرانی آمریکا محکوم به شکست است

مقیم/مشاور پیشین وزیر خارجه پاکستان گفت: تحریم های اقتصادی علیه ایران از سوی آمریکا، یک اقدام سیاسی بوده و محکوم به شکست است.

دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷
دموکرات ها در جستجوی دست پنهان سعودی ها در سیاست خارجی ترامپ

مقیم/دموکرات هایی که کنترل مجلس نمایندگان آمریکا را در دست گرفته اند برنامه ای جنجالی برای داغ کردن فضای سیاسی کشور در فصل سرما دارند و عزم کرده اند روابط مالی دونالد ترامپ با سعودی ها و روس ها را بررسی کنند تا بدانند آیا «دست پنهانی» سیاست خارجی آمریکا را هدایت می کند یا نه.

دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷
بیانیه ترامپ در مورد جنایات سعودی ها شرم آور است

مقیم/وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: ترامپ به شکل عجیبی بیانیه شرم آور خود در مورد جنایات سعودی ها را با متهم کردن ایران به انواع شرارت ها آغاز می کند. شاید ما مسئول آتش سوزی کالیفرنیا هم باشیم.

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
« پول» تحکیم کننده روابط ترامپ و بن سلمان

مقیم/« دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا با صدور بیانیه ای برای نجات « محمد بن سلمان» ولیعهد رژیم سعودی و آمر قتل خاشقچی در کنسولگری عربستان در استانبول ترکیه باردیگر نشان داد که « پول با چاشنی منافع شخصی» روابط او با شاهزاده مستبد و ماجراجوی سعودی تحکیم ساخته است.

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
بازگشت تحریم های آمریکا علیه ایران

مقیم/برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) به بررسی بازگشت تحریم های آمریکا علیه ایران و اقدامات انجام شده در این زمینه می پردازد.

سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
مکرون: ترامپ پذیرفت که ما در توافق هسته ای ایران بمانیم

مقیم/رئیس جمهوری فرانسه با یبان اینکه رئیس جمهوری آمریکا پذیرفت که کشورهای دیگر در توافق هسته ای ۱+۵ با ایران بمانند، در باره جایگزینی یورو به جای دلار گفت: یورو نمی تواند جایگزین دلار شود.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
هنرمندان ایرانی چشم در چشم ترامپ!

مقیم/در چند ماه اخیر هنرمندان و بخصوص چهره‌های فعال در فضای مجازی با انتقادات فراوانی روبه‌رو بوده‌اند. ‏انتقاداتی که بیشتر ریشه در آرا و نظرات جنجالی و گاه مناقشه‌برانگیز هنرمندانی داشت که انگار خود را ملزم می‌دانند در برابر ‏هر رخداد یا هر نقل‌قولی واکنش نشان دهند.

یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷
ایران بدون قربانی کردن حق حاکمیتی خود پیشرفت خواهد کرد

مقیم/وزیر امور خارجه به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر گرسنه ماندن ایرانیان واکنش نشان داد.

شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷
تشکیل ارتش اروپا؛ طرح فرانسه برای استقلال از آمریکای ترامپ

مقیم/«امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه که افزایش هزینه های دفاعی را برای تحقق اهداف سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) تصویب کرده است با پیشنهاد تشکیل ارتش اتحادیه اروپا، ظاهرا به دنبال کسب استقلال دفاعی اروپا از آمریکا در دولت «دونالد ترامپ» است .

شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷
رسانه های آمریکایی: ترامپ از لفاظی های تحریمی خود عقب نشینی کرد

مقیم/رسانه های آمریکایی معافیت هشت کشور از تحریم های نفتی ایران را نشانه ای از عقب نشینی دولت ترامپ از موضع خصمانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران، ارزیابی کردند.

پنج شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷
اسلاف ترامپ به این نتیجه رسیدند که باید به ایران احترام بگذارند

مقیم/ وزیر امورخارجه کشورمان تاکید کرد: اسلاف ترامپ به این نتیجه رسیدند که باید به ایران احترام بگذارند.

سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷
ابتکار: خواب آشفته ترامپ محقق نمی‌شود

مقیم/معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ایران، گفت: در شرایط حاضر در مقابل رفتار زورمندانه آمریکا و ترامپ قرار داریم که تحریم‌های یکجانبه اعمال می‌کند و خواب آشفته دیده که بتواند با تحریم‌ها مردم ایران را به زانو در بیاورد.

سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷
انتقاد شدید روحانی از دولت نژاد پرست آمریکا!/فیلم

مقیم/حجت الاسلام حسن روحانی امروز در همایش مدیران وزارت امور اقتصادی و دارایی، به شدت از ترامپ و دولت آمریکا انتقاد کرد.

سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷
جنگ اقتصادی ترامپ

مقیم/ مستند «دوران ترامپیسم» که به پخش هیسپان تی وی رسیده، در مورد دولت جدید آمریکا و تغییراتی است که به واسطه روی کار آمدن ترامپ در حوزه اقتصاد در این کشور ایجاد شده است.

دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷
فضای کسب و کار در آمریکا به رغم ادعای ترامپ مساعد نیست

مقیم/روزنامه «وال استریت ژورنال» به رغم ادعای ترامپ گزارش داد که آمریکا در رده بندی سالیانه بهترین کشورها برای کسب وکار که از سوی بانک جهانی ارائه می شود، دو پله سقوط کرد.

پنج شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi