نتایج مرتبط با کلیدواژه علی شمخانی
جهانگیری درگذشت برادر دبیر شورای عالی امنیت ملی را تسلیت گفت

مقیم/معاون اول رئیس‌جمهور در پیامی به دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی درگذشت برادر وی را تسلیت گفت.

یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
روحانی درگذشت برادر دبیر شورای عالی امنیت ملی را تسلیت گفت

مقیم/رئیس‌ جمهور در پیامی درگذشت هادی شمخانی برادر دبیر شورای عالی امنیت ملی و از رزمندگان سرافراز دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
محسن رضایی درگذشت برادر دریابان شمخانی را تسلیت گفت

مقیم/دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت برادر دبیر شورای عالی امنیت ملی را به وی تسلیت گفت.

شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
دیدار دبیر شورای امنیت ازبکستان با شمخانی /تصویری

مقیم/ویکتور محمود اف دبیر شورای امنیت ریاست جمهوری ازبکستان روز سه شنبه با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در محل این شورا دیدار و گفت و گو کرد.

سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷
۲ ساعت و نیم پشت درهای اتاق عمل/ نگرانی «دکتر ظریف» درباره بیمارش

مقیم/گفته‌ها و ناگفته‌های جلسه غیرعلنی امروز مجلس درباره آینده «برجام» و لوایح بحث‌برانگیز دولت، نکته‌های مهمی را به دست مخاطبان می‌دهد.

یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
شمخانی: آمریکا ریشه اصلی سازماندهی تروریست ها در منطقه است

مقیم/دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان گفت: تجربه کشورهای عراق و سوریه نشان می دهد که آمریکا ریشه اصلی سازماندهی تروریست ها و ایجاد بی ثباتی و ناامنی در این کشورها بوده است.

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
نابودی برجام به نفع آمریکا نخواهد بود

مقیم/دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه اگر آمریکا مقابله با ایران را کلید بزند منفعل نخواهیم بود، گفت: اگر برجام با هجمه آمریکا نابود شود، قطعا به نفع آنها نخواهد بود.

سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
به‌دلیل برآورد دشمنان از اقتدار سیاسی و نظامی ایران، امکان شکل‌گیری هیچ‌گونه جنگی متصور نیست

مقیم/نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیّت ملّی با تبیین ابعاد جنگ ادراکی که از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی برای قرار دادن گزاره جعلی تسلیم - جنگ در برابر افکار عمومی دنبال می‌شود، گفت: به عنوان مسئول نهاد امنیت ملی کشور با صراحت و اطمینان اعلام می‌کنم که به دلیل برآورد دشمنان از اقتدار سیاسی و آمادگی نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی در ابعاد داخلی و خارجی و همچنین فقدان اراده، انسجام و ...

شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
شمخانی: گفت‌وگوی مجدد درباره فعالیت‌های هسته‌ای ایران به معنای نابودی برجام است

مقیم/دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: هر توافقی که اروپا و آمریکا در مورد آینده برجام و آینده برنامه هسته‌ای ایران برای دوره بعد از محدودیت پیش بینی شده در برجام بنمایند از نظر ما بی اعتبار بوده و فاقد ارزش است.

چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
شمخانی به روسیه می‌رود

مقیم/علی شمخانی، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان طی هفته جاری به منظور شرکت و سخنرانی در نهمین نشست مقامات عالی رتبه امنیتی کشورهای مختلف از۵ قاره جهان که در شهر سوچی روسیه برگزارمی‌شود به این کشور سفر خواهد کرد.

یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
هشدار شمخانی نسبت به انحلال حشدالشعبی

مقیم/شمخانی هم‌صدایی رییس‌جمهور یک کشور غربی با رژیم صهیونیستی و تاکید بر انحلال حشد الشعبی را نشان‌دهنده تدارک توطئه‌ای جدید برای بازگشت ناامنی و تروریسم به منطقه دانست.

دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶
قضاوت قطعی درباره عملکرد هیئت حاکمه جدید آمریکا زود است

مقیم/دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه قضاوت قطعی در خصوص عملکرد هیئت حاکمه جدید آمریکا زود است، گفت:روند فعلی نشان می دهد که در دوره جدید هم تغییری در وضعیت آشفته این کشور ایجاد نخواهد شد.

دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵
فرستاده ویژه پوتین در امور سوریه فردا در تهران/ رایزنی درباره ابتکارات سیاسی و امنیتی

مقیم/فرستاده ویژه پوتین در امور سوریه برای گفت‌وگو و اشتراک مساعی در خصوص تحولات بحران سوریه پس از برگزاری اجلاس آستانه و تداوم رایزنی‌های ایران و روسیه در زمینه پیشبرد ابتکارات مشترک سیاسی و امنیتی به تهران می‌آید.

شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵
شمخانی؛ طرح چهار ماده‌ای ایران برای پایان بحران سوریه

مقیم/دبیر شورای عالی امنیت ملی از ارائه طرح سیاسی چهار ماده ای ایران برای پایان دادن به بحران در سوریه مشتمل برآتش بس فوری، اجرای اصلاحات، شکل گیری گفتگوهای داخلی و برگزاری انتخابات فراگیر خبر داد.

دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵
دیدار وزیر امور خارجه سوریه با شمخانی

مقیم/تهران/«ولید المعلم» وزیر امور خارجه سوریه عصرشنبه با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت و گو کرد.

شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵
شمخانی در دیدار نماینده پوتین: آزادسازی حلب حاصل ابتکار عمل ایران، روسیه، سوریه وجبهه مقاومت بود

مقیم/دبیر شورای عالی امنیت ملی آزادی حلب را دستاوردی ارزشمند برای ارتش سوریه دانست و گفت: آزادسازی شهر استراتژیک حلب حاصل ابتکار عمل ایران، روسیه، سوریه و جبهه مقاومت بود.

یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵
دیدار عمار حکیم با علی شمخانی

مقیم/تهران/عمار حکیم رییس ائتلاف ملی عراق روز دوشنبه با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و گفت و گو کرد.

دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵
در دیدار عمار حکیم؛ شمخانی: همفکری و کارمشترک میان گروه‌های قومی و مذهبی در عراق ضروری است

مقیم/دبیر شورای عالی امنیت ملی با ابراز خرسندی از افزایش هماهنگی و مودت میان گروههای مختلف شیعی در عراق در قالب همپیمانی ملی، ضرورت همفکری و کار مشترک میان مجموعه گروههای مذهبی و قومی در چارچوب عراق متحد را مورد تاکید قرار داد.

دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵
شمخانی:هواپیماهای بدون سرنشین بخش مهمی از قدرت بازدارندگی ایران است

مقیم/تهران /دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: هواپیماهای بدون سرنشین در تراز موشکی بخش مهمی از قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران است.

شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵
شمخانی: ظن دخالت عناصری از حاکمیت عربستان در حادثه منا وجود دارد

مقیم/دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: رفتار دولت سعودی و عدم عذرخواهی از خانواده‌های داغدار و بی توجهی به شناسایی و معرفی افراد خاطی در بروز این فاجعه، ظن دخالت عناصری از حاکمیت عربستان در این رخداد را افزایش می‌دهد.

جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi