نتایج مرتبط با کلیدواژه اسحاق جهانگيري
بخش خصوصی باید میدان دار اقتصاد کشور باشد

مقیم/ معاون اول رئیس جمهور گفت: سیاست های کلی اصل ۴۴، قانون اساسی و سیاست های دولت در این راستا است تا بخش خصوصی میدان دار اقتصاد کشور باشد.

چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
امسال ۱۰۰ میلیون دلار برای مهار ریزگردهای خوزستان اختصاص یافت

مقیم/ معاون اول رئیس جمهور گفت: امسال ۱۰۰ میلیون دلار برای مهار ریزگردهای خوزستان اختصاص داده شده تا هرچه سریعتر شاهد حل این معضل باشیم.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
فاز اول طرح احیای ۵۵۰ هزار هکتاری کشاورزی خوزستان افتتاح شد

مقیم/با حضور معاون اول رئیس جمهور، فاز اول طرح احیای ۵۵۰ هزار هکتاری زمین های کشاورزی استان خوزستان با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
تحریم‌های اعلام شده کمتر از پیش‌بینی‌های ما بود

مقیم/معاون اول رئیس‌جمهور گفت: تحریم‌های اعلام شده شب گذشته از سوی آمریکا، کمتر از پیش‌بینی‌های ایران بود؛ در حالیکه ما وظیفه داریم به نحوی رفتار کنیم که کمترین اثر بر اقتصاد را شاهد باشیم.

سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷
مراسم اربعین باب دوستی دو ملت ایران و عراق را باز کرده است

مقیم/معاون اول رئیس‌جمهور گفت: مراسم معنوی راهپیمایی اربعین باب تفاهم و دوستی دو ملت ایران و عراق را بیش از گذشته باز کرده است.

سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷
جهانگیری افتخار آفرینی جوانان در بازی‌های المپیک را تبریک گفت

مقیم/معاون اول رییس جمهور درخشش و افتخار آفرینی جوانان ایران در بازی‌های المپیک جوانان را تبریک گفت.

جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
ایران قادر به ارائه راهکار برای حل مشکلات است

مقیم/معاون اول رئیس جمهور گفت: ایران بهره‌مند از وجود صدها اقتصاددان تحصیل کرده در دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی و تجربه‌های ۴۰ سال گذشته است و قادر به ارائه راهکار برای حل مشکلات است.

پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
جهانگیری پیروزی ورزشکاران در رقابت‌های پاراآسیایی را تبریک گفت

مقیم/معاون اول رئیس‌جمهور با صدور پیامی پیروزی ورزشکاران قهرمان پارالمپیکی کشورمان در رقابت‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی را تبریک گفت.

شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷
از ملت ایران عذرخواهی می کنم/ به زودی از این شرایط بیرون می آییم

مقیم/معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه ما می دانیم شرایط کشور دشوار است و مردم با سختی های زیادی رو به رو هستند، گفت: به خاطر برخی محدودیت ها از ملت ایران عذرخواهی می کنم.

سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷
شهادت مظلومانه هموطنانمان نشانه دیگری از توطئه گری دشمنان است

مقیم/معاون اول رییس جمهور در پیامی به مناسبت حادثه تروریستی اهواز، تاکید کرد: بدون تردید این اقدامات جنایتکارانه عزم ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران را در مبارزه بی امان با تروریسم راسخ تر می کند.

شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
جهانگیری حادثه تصادف اتوبوس مسافربری را تسلیت گفت

مقیم/معاون اول رییس جمهور کشته و مجروح شدن جمعی از هموطنان در حادثه تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر حامل سوخت که شب گذشته رخ داد را تسلیت گفت.

سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
مبادله قرارداد طرح‎های صنعت آب، آبفا و برق/تصویری

مقیم/مراسم معرفی و مبادله و امضای قرارداد طرح‎های صنعت آب و فاضلاب و آب و برق صبح سه‎شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و «رضا اردکانیان» وزیر نیرو در سالن همایش‎ های وزارت نیرو برگزار شد.

سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷
تفکر جریانات سیاسی ما چپ گرایانه است

مقیم/معاون اول رئیس جمهور گفت: عمده تفکر جریانات سیاسی ما چپ گرایانه است و تا بخش خصوصی پولدار می شود، سریعاً می گویند از کجا آورده است.

سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷
موانع موجود درمسیر افزایش صادرات غیرنفتی را بایدبرطرف کنیم

مقیم/جلسه شورای عالی استاندارد عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
نشست روسای دانشگاه های سراسر کشور با حضور جهانگیری /تصویری

مقیم/نشست روسای دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور صبح دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در سالن امام خمینی (ره) دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
دانشگاه‌ها برای عبور از دشواری‌های کشور راهکار ارائه دهند

مقیم/معاون اول رئیس‌جمهور گفت: دانشگاه‌ها باید راهکارهایی برای عبور از دشواری‌ها ارائه دهند چراکه در این مساله سهم زیادی دارند.

دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
منابع بانک‌ها متعلق به مردم است ونمی‌توان از وصول آن چشم پوشی کرد

مقیم/جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور و با حضور معاون اول قوه قضاییه و نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
مسائل و مشکلات تهران بزرگ قابل چشم‌پوشی نیست

مقیم/معاون اول رئیس جمهور گفت: حدود یک چهارم جمعیت کشور در تهران بزرگ ساکن هستند و نمی توان مسائل انباشته شده و مشکلات این میزان از جمعیت را نادیده گرفت و از آن چشم‌پوشی کرد.

دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷
جهانگیری بر رسیدگی فوری به زلزله زدگان تازه آباد تاکید کرد

مقیم/معاون اول رییس جمهوری در تماس تلفنی با استاندار کرمانشاه ضمن ابراز همدردی با زلزله زدگان تازه آباد در این استان بر لزوم رسیدگی فوری و امدادرسانی به آنان تاکید کرد.

یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷
تسویه وام ۲۶۳ میلیاردی شرکت ساخت بابت آزاد راه تهران-شمال

مقیم/هیئت دولت طی مصوبه ای مقرر کرد بدهی ۲۶۳ میلیارد تومانی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل به بانک عامل بابت احداث آزادراه تهران-شمال از محل بودجه عمومی تسویه شود.

سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi