نتایج مرتبط با کلیدواژه پرس تی وی
دوربینی که لحظه شهادت صاحبش را ثبت کرد

مقیم/ سری سوم مجموعه مستند «عکس های تکان دهنده» (Pictures that shake the world) از این هفته از شبکه پرس تی وی پخش می شود.

پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷
عتراضات مردم آلمان به سیاست های مهاجرتی دولت

مقیم/ انعکاس اعتراضات مردم آلمان در قبال سیاست های مهاجرتی دولت این کشور در برنامه این هفته «دقت دوچندان» (Doubling Down) در شبکه پرس تی وی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷
نگاه ویژه مجلس به دستاوردهای معاونت برون مرزی صداوسیما

مقیم/ مجموعه سعادت آباد معاونت برون مرزی صدا و سیما میزبان امیر خجسته و عزت الله یوسفیان ملا، دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بود تا ضمن بازدید از شبکه های برون مرزی و دیدار و گفت وگو با معاونت برون مرزی، از نزدیک، بیشتر با روند تولید برنامه در این معاونت آشنا شوند.

پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷
داستان «مقاومت مردم بی دفاع فلسطین» در برابر اسراییل غاصب

مقیم/ شبکه پرس تی وی به مناسبت ۹ مهر روز همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی مستند «اسراییل در برابر قانون: مجازات جمعی» (Israel above the Law: Collective Punishment) را روی آنتن می برد.

دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
اهداف آمریکا از حضور نظامی در تونس به روایت پرس تی وی

مقیم/ برنامه این هفته «آفریقای امروز» (Africa Today) در شبکه پرس تی وی به بررسی حضور نیروهای نظامی آمریکا در تونس می پردازد.

دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
عربستان و امارات، متهمان اصلی حمله تروریستی اهواز

مقیم/ برنامه مستند «۱۰ دقیقه» در شبکه پرس تی وی، ضمن بررسی اقدام تروریستی هفته گذشته در اهواز، نقش کشورهای عربی به ویژه عربستان سعودی و امارات متحده عربی در این حادثه و همچنین در زمینه حمایت از تروریسم را مورد بررسی قرار می دهد.

دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
عدم تبعیت اوپک از درخواست های ترامپ درخصوص قیمت نفت

مقیم/ تبعیت نکردن اوپک از درخواست های ترامپ درخصوص قیمت نفت و همچنین محدود کردن امکانات و تسهیلات برای مهاجران در آمریکا مباحثی است که در برنامه این هفته «ما مردم» در شبکه پرس تی وی مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.

دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
پیمان صلح اسلو و نتایج آن برای فلسطینی ها

مقیم/ برنامه این هفته «خورشید خواهد دمید» (The Sun Will Rise) با نگاهی به پیمان صلح اسلو که به امضای سازمان آزادی بخش فلسطین و رژیم صهیونستی رسید، تبعات و نتایج آن برای فلسطینی ها را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷
نگاهی به فاصله طبقاتی و نابرابری ها در بریتانیا

مقیم/ فاصله طبقاتی و نابرابری ها در بریتانیا در مقایسه با دیگر کشورهای جهان و علل ایجاد آن در شبکه پرس تی وی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷
موضع خصمانه آمریکا در مقابل دیوان بین المللی لاهه

مقیم/ برنامه این هفته «دقت دوچندان» (Doubing Down) در شبکه پرس تی وی به بررسی عملکرد دیوان بین المللی کیفری لاهه به عنوان نماد امید و برپایی عدالت در جهان می پردازد.

پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷
از مردم ایران و صدا و سیما به خاطر حمایت‌هایشان سپاسگزارم/ ما و مردم ایران در ستیز با آمریکا و اسرائیل در یک مسیر واحدیم

مقیم/ در مراسم «گرامیداشت مجاهدت های رسانه ای خانواده معاونت برون مرزی رسانه ملی» که با حضور رئیس سازمان صداوسیما و معاون برون مرزی برگزار شد، عهد التمیمی نوجوان قهرمان فلسطینی با ارسال ویدئویی از مردم ایران و صدا و سیما به خاطر حمایت هایشان و پوشش خبری وسیع مبارزاتش تشکر کرد.

پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷
حمله تروریستی اهواز، لکه ننگین دیگری بر پیشانی حامیان تروریسم

مقیم/ شبکه پرس تی وی در برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) به بررسی ابعاد حادثه تلخ تروریستی اخیر در اهواز می پردازد.

سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
نگاهی به روابط انگلیس و عربستان در زمینه فروش اسلحه

مقیم/ شبکه پرس تی وی همزمان با سالروز شکست حصر آبادان، مستند «کارآگاه: تسلیحات انگلیسی در عربستان سعودی» (Investigator: British Weapons in Saudi Arabia) را روی آنتن می برد.

سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اعتراف فرانسه به استفاده از شکنجه در جنگ الجزایر

مقیم/ شبکه پرس تی وی به بررسی اعترافات دولت فرانسه در مورد استفاده نظام‌مند از شکنجه در طول جنگ الجزایر می پردازد.

سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
گشتی در دنیای «مطبوعات محرمانه خاورمیانه»

مقیم/ «مطبوعات خاورمیانه» (Middle East paper) عنوان برنامه جدیدی در شبکه پرس تی وی است که هفته ای دو بار به بررسی و تحلیل اخباری که کمتر رسانه ای شده اند می پردازد.

سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
گشتی در جنگل ابر در اولین روز پاییز

مقیم/مقیم/ مخاطبان شبکه پرس تی وی همراه با برنامه «ایران» در اولین روز پاییز به گشت و گذار در جنگل ابر در شاهرود می پردازند.

دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
پرس تی وی با حضور فرد کلونسکی و بنجامین وودز بررسی می کند

مقیم/ برنامه این هفته «ما مردم»، درآمد پایین معلمان در آمریکا نسبت به دیگر مشاغل و اعتراض معلمان در آمریکا برای افزایش حقوق و مزایا را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
شکست مذاکرات آمریکا و کانادا برای تغییر پیمان نفتا

مقیم/ شبکه پرس تی وی، شکست مذاکرات میان آمریکا و کانادا برای تغییر پیمان تجارت آزاد آمریکای شمالی (نفتا) را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
«شور عاشورایی مردم یزد» در قاب شبکه پرس تی وی

مقیم/ مستند «محرم در یزد» (Muharram in Yazd) همزمان با تاسوعا و عاشورا از شبکه پرس تی وی پخش می شود.

سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
نگاهی به اقدامات صورت گرفته برای آزادی شیخ زکزاکی در پرس تی وی

مقیم/مقیم/ وقایع رخ داده از زمان زندانی شدن شیخ زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه و اقدامات صورت گرفته برای آزادی وی در شبکه پرس تی وی مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.

دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi