نتایج مرتبط با کلیدواژه پرس تی وی
نگاهی به جایگاه زن در کلیسای کاتولیک

مقیم/«زن در کلیسای کاتولیک» (Women in the Catholic Church) عنوان مستندی است که به مناسبت ۲۵ نوامبر، روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان از شبکه پرس تی وی پخش خواهد شد.

یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷
مروری بر اظهارات ترامپ در مورد آتش سوزی کالیفرنیا

مقیم/هشتگ #Wildfire در واکنش به آتش سوزی گسترده کالیفرنیا در برنامه این هفته «هشتگ پربازدید روز» (Trending) شبکه پرس تی وی مورد بررسی قرار می گیرد.

یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷
نگاهی به آتش سوزی گسترده در ایالت کالیفرنیا

برنامه این هفته «ما مردم» در شبکه پرس تی وی به بررسی دو موضوع آتش سوزی گسترده اخیر در ایالت کالیفرنیا و حواشی گسترده قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار عربستانی می پردازد.

یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷
مخاطبان پرس تی وی به زودی در جریان مسایل «خاورمیانه» قرار می گیرند

مقیم/«جریان خاورمیانه» برنامه جدیدی در شبکه پرس تی وی است که به بحث و بررسی پیرامون مسایل مختلف منطقه خاورمیانه می پردازد.

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
نقض حقوق بشر در بحرین از نگاه پرس تی وی

مقیم/نقض حقوق بشر در بحرین و موضوع حکم حبس ابد برای شیخ علی سلمان دبیرکل جنبش الوفاق در برنامه این هفته «از قلم افتاده» (Under reported) مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
واکاوی علل گرسنگی و سوءتغذیه کودکان در هند

مقیم/موضوع برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Economic Divide) به بررسی موضوع کودکان گرسنه در هند و واکاوی دلایل بروز این وضعیت در این کشور اختصاص دارد.

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
افشای «راز» نقش و جایگاه «امت اسلام» در آمریکا

مقیم/برنامه «راز» که از برنامه های جدید شبکه پرس تی وی است در این برنامه در گفت و گو با لوییس فراخان، رئیس حزب امت اسلام، به بررسی نقش و جایگاه «امت اسلام» در کشور آمریکا و ارتباط این گروه با جامعه اسلامی آمریکا می پردازد.

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
بازگشت تحریم های آمریکا علیه ایران

مقیم/برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) به بررسی بازگشت تحریم های آمریکا علیه ایران و اقدامات انجام شده در این زمینه می پردازد.

سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
مروری بر ۴۰ سال سینمای انقلاب اسلامی در «ایران سینما»

مقیم/برنامه «ایران سینما» (Iran Cinema) با هدف مروری بر کارنامه سینمای ایران در شبکه پرس تی وی تولید می شود.

سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
در این شرایط حساس، مدیریت کردن برون مرزی نوعی هنرمندی است

مقیم/نصرالله پژمان فر، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در بازدید از مجموعه سعادت آباد برون مرزی صدا و سیما با وجود مشکلات ارزی و بودجه ای این شبکه ها و با توجه به تحریم ها، مدیریت کردن این شبکه ها را هنرمندی برون مرزی عنوان کرد.

دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
«نشر خبر» به سبک طنز انتقادی

مقیم/شبکه پرس تی وی با تولید برنامه جدیدی تحت عنوان «نشر خبر» (press release) به نقد و بررسی مسایل مختلف روز دنیا با زبان طنز انتقادی می پردازد.

دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
نگاهی به احداث و بهره برداری از سد البرز

مقیم/مراحل احداث و بهره برداری از سد البرز در استان مازندران در برنامه این هفته «ایران» در شبکه پرس تی وی معرفی و بررسی می شود.

یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
واکاوی علل پیروزی دموکرات ها

مقیم/نتیجه انتخابات میان دوره ای آمریکا و علل پیروزی دموکرات ها در این انتخابات در برنامه این هفته «ما مردم» در شبکه پرس تی وی مورد واکاوی قرار خواهد گرفت.

یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
واکنش شبکه های اجتماعی به حملات غزه

مقیم/برنامه این هفته «هشتگ پربازدید روز» (Trending) در شبکه پرس تی وی با موضوع هشتگ GazaUnderAttack به بررسی واکنش کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به حمله اخیر هواپیماهای رژیم صهیونیستی به غزه می پردازد.

یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
مروری بر جرایم بن سلمان در پرس تی وی

مقیم/برنامه «از قلم افتاده» (Under reported) ضمن بررسی بحث های مطرح شده اخیر درخصوص ملک بن سلمان به بررسی جرایمی که وی از زمان به قدرت رسیدن در عربستان مرتکب شده است، می پردازد.

پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
نگاهی به روند افزایشی تعداد بی‌خانمان ها در بریتانیا

مقیم/شبکه پرس تی وی با نگاهی به موضوع افزایش تعداد افراد بی‌خانمان در بریتانیا به بررسی برنامه های فیلیپ هاموند، وزیر اقتصاد این کشور برای حل این معضل می پردازد.

پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
انتخابات برزیل و آینده پیش روی این کشور

مقیم/انتخابات برزیل و آینده در انتظار این کشور با پیروزی اخیر بولسانارو، عنوان موضوعی است که در برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Economic Divide) مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.

چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
چهره ناخوشایند نژادپرستی در دنیای دیجیتال

مقیم/برنامه این هفته «پرس بعلاوه» (Press plus) به بررسی ابعاد و اشکال مختلف نژادپرستی در دنیای اینترنت و فضای مجازی می پردازد.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
«ایلام گردی» به همراه پرس تی وی

مقیم/برنامه هنری «ایران» شبکه پرس تی وی، مخاطبان این شبکه را به تماشای اماکن و بناهای تاریخی استان ایلام دعوت می کند.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
ایران، بزرگ ترین قربانی بمب های شیمیایی

مقیم/«ایران امروز» (Iran Today) این هفته ضمن مروری بر فاجعه بمباران شیمیایی سردشت به بررسی آمار و وضعیت قربانیان سلاح های شیمیایی در ایران می پردازد.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi