نتایج مرتبط با کلیدواژه پرس تی وی
یمن در کانون توجه کاربران فضای مجازی

مقیم/برنامه این هفته «هشتگ پربازدید روز» (Trending)، هشتگ Yemen # را مورد بررسی قرار می دهد.

یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
قدرت رئیس جمهور و جدال میان قانونگذاران و دولتمردان در آمریکا

مقیم/موضوع قدرت رئیس جمهور در آمریکا و جدال میان قانونگذاران و دولتمردان این کشور بر سر تصمیمات سیاسی اشتباه از سوی دولت در برنامه این هفته «ما مردم» مورد واکاوی قرار می گیرد.

یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
ضعف آمریکا در برابر رژیم صهیونیستی نشان‌دهنده افول این کشور است

مقیم/علاءالدین بروجردی، نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: شاید عامل اساسی تصمیم ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رژیم صهیونیستی باشد چرا که ترامپ برای دور آینده انتخابات ریاست جمهوری به شدت نیازمند رای لابی صهیونیسم در آمریکا است و مرتب در حال باج دادن به این رژیم است.

شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸
سفر روحانی به عراق از نگاه پرس تی وی

مقیم/سفر تاریخی رئیس جمهور ایران به عراق در برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Economic Divide) مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸
اظهارات نژادپرستانه نتانیاهو و انتقادات حاصل از آن

مقیم/برنامه این هفته «داخل اسراییل» (Israel Inside) به بررسی سخنان بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر تعلق اسراییل به یهودیان و نه همه شهروندان اختصاص دارد.

جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸
رویکرد دوگانه غرب نسبت به دموکراسی در عربستان و ونزوئلا

مقیم/برنامه این هفته «از قلم افتاده» (Under reported) به بحث و بررسی پیرامون رویکرد متناقض کشورهای غربی درخصوص مساله دموکراسی در دو کشور نفت خیر ونزوئلا و عربستان سعودی می پردازد.

جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸
آغاز پخش فصل جدید مجموعه «سیمای راستین»

مقیم/سری جدید مجموعه برنامه سیمای راستین (True Image) با محوریت معرفی زنان موفق و شاخص ایرانی روی آنتن شبکه پرس تی وی می رود.

جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸
در محضر علامه جعفری در شبکه پرس تی وی

مقیم/مستند «میراث ماندگار: علامه محمدتقی جعفری» (Lasting Legacies: Allameh Mohammad Taghi Jafari) از جدیدترین تولیدات شبکه پرس تی وی، روی آنتن این شبکه می رود.

پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸
زندگی براساس آموزه های قرآن کریم از نگاه پرس تی وی

مقیم/عشق به خدا و زندگی براساس آموزه های قرآن کریم در برنامه این هفته «غذای روح» (Food for Thought) مورد بحث قرار می گیرد.

پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸
همزمان با روز ملی فناوری هسته ای صورت می گیرد معرفی دو دستاورد جدید ایران در حوزه سلامت در پرس تی وی

مقیم/مستند «سانتریفیوژ سلامت» (The Health Centrifuge) به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای از شبکه پرس تی وی پخش می شود.

سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸
مروری بر افزایش نگران کننده خشونت و درگیری ها در مالی

مقیم/برنامه این هفته «آفریقای امروز» (Africa Today)، افزایش خشونت ها و درگیری ها در کشور مالی و رشد نگران کننده کشته های ناشی از این درگیری ها را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
نگاهی به تاثیر تحریم های آمریکا علیه ایران

مقیم/برنامه این هفته «نشر خبر» (press release) به بررسی تاثیر تحریم های آمریکا علیه ایران بر قیمت جهانی نفت، خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و افزایش تنش میان هند و پاکستان می پردازد.

دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
«پیامبر رحمت» از دیدگاه ادیان مختلف به روایت پرس تی وی

مقیم/مستند «پیامبر» (The Prophet) همزمان با مبعث رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) از شبکه پرس تی وی پخش خواهد شد.

شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸
سفر با «قطار گردشگری»

مقیم/مستند «میراث پارسی» (Relics of Persia) در ایام نوروز سال ۱۳۹۸ به معرفی جاذبه های تاریخی و فرهنگی ایران زمین در شبکه پرس تی وی می پردازد.

پنج شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸
آشنایی مخاطبان هیسپان تی وی با «نوروز»

مقیم/برنامه «ایران» هیسپان تی وی که زیبایی ها و آداب و رسوم مختلف اقوام ایرانی را برای مخاطبان اسپانیایی زبان خود به نمایش می گذارد، این هفته مخاطبان خود را به یزد برده تا آن ها با ویژه برنامه های «نوروز» ایرانیان آشنا شوند.

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸
روایتی از جنایات سربازان آمریکایی در پرس تی وی

مقیم/مستند «نبرد در خانه» (Battle at Home)، داستان جنایات سربازان آمریکایی در عراق، افغانستان و حتی داخل آمریکا را روایت می کند.

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
انتقاد سناتور آمریکایی از ترامپ درخصوص دروغگویی

مقیم/سفر رییس جمهوری ایران به عراق، انتقاد سندرز سناتور دموکرات از ترامپ و گسترش همکاری ها میان ایران و سوریه موضوعات مورد بررسی در برنامه این هفته «نشر خبر» (press release) در شبکه پرس تی وی است.

دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
سفری به «خاورمیانه سوخته» همراه با پرس تی وی

مقیم/تولید برنامه «خاورمیانه سوخته» (Burnt middle east) با هدف مروری بر تغییرات ایجاد شده در بناهای تاریخی، فرهنگی و هنری کشورهای درگیر جنگ در منطقه خاورمیانه به زودی در شبکه پرس تی وی آغاز می شود.

یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
افشای نفوذ لابی اسرائیل توسط نماینده مسلمان مجلس آمریکا

مقیم/برنامه این هفته «ما مردم» به بررسی اظهارات ایلهان عمر، نماینده مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا درخصوص نفوذ لابی اسرائیل در سیاست آمریکا می پردازد.

یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
مخاطبان پرس تی وی طعم «خاویار قم» را تجربه می کنند

مقیم/مستند «خاویار قم» (Qom's Caviar) در شبکه پرس تی وی به انعکاس موفقیت یک کارآفرین نمونه در پرورش ماهی خاویار در آب و هوای کویری قم می پردازد.

یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi