نتایج مرتبط با کلیدواژه مایک پمپئو
ایران و عراق تصمیم گرفته‌اند در شرایط سخت در کنار یکدیگر باشند

مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه ایران و عراق تصمیم گرفته اند در شرایط سخت در کنار یکدیگر باشند، گفت: روابط ما بر پایه احترام، اعتماد و منافع متقابل شکل گرفته است.

پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
پمپئو در بروکسل با موگرینی دیدار کرد

مقیم/ «مایک پمپئو» وزیر امور خارجه آمریکا امروز (جمعه) یک روز پس از حمله وزیر دفاع این کشور به رویکرد اتحادیه اروپا در قبال ایران، با «فدریکا موگرینی»مسئول سیاست خارجی این اتحادیه در بروکسل دیدار کرد.

جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
پمپئو: باید محدودیت‌ها علیه برنامه موشکی ایران را بازگردانیم!

مقیم/وزیر خارجه آمریکا بی توجه به مفاد قطعنامه ۲۲۳۱ شورای‌امنیت ادعا کرد: باید محدودیت‌ها علیه برنامه موشکی ایران را بازگردانیم!

جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷
«مرگ بر آمریکا» یعنی مرگ بر ترامپ و پمپئو

مقیم/رهبر معظّم انقلاب فرمودند: «مرگ بر آمریکا» یعنی مرگ بر ترامپ و جان بولتون و پمپئو، یعنی مرگ بر سردمداران آمریکا که در این دوره این افراد هستند.

جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷
خوابی که تعبیر نمی‌شود!

مقیم/سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به اظهارات مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا نوشت: فعلا خیال‌های خام شما، علیرغم میلیاردها دلار هزینه، نتیجه نداشته است.

سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
ایران ظرفیت های روزافزونی دارد/ ایران کره شمالی نمی شود

مقیم/وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه ای جدید تلاش کرد تا به نوعی سیاست های خصمانه واشنگتن علیه ایران را توجیه کند.

جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷
اعتراض اروپا، آمریکا را به عقب‌نشینی درکنفرانس لهستان واداشت

مقیم/روزنامه «گاردین» روز چهارشنبه در گزارشی نوشت: اعتراض اروپایی‌ها، آمریکا را وادار کرد تا از برنامه خود برای بهره برادری از کنفرانس دوروزه لهستان به‌ منظور ایجاد ائتلاف جهانی علیه ایران عقب ‌نشینی کند.

پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
سخنان پمپئو در قاهره فاقد وجاهت است

مقیم/تارنمای 'نشنال اینترست' نوشت: سخنرانی مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در قاهره نوعی دستورالعمل ازسوی واشنگتن به رهبران کشورهای عربی در خاورمیانه بود، اما فاقد وجاهت است و دولت ترامپ در کشور خود از اعتماد عمومی برخوردار نیست.

چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
لهستان حق میزبانی کنفرانس ضد ایرانی را ندارد

مقیم/سخنگوی دستگاه دیپلماسی با اشاره به بدعهدی یکی از کشورهای اروپایی گفت: ایران منتظر کسی نمی‌ماند و با استفاده از دانش بومی خود مسیر پیشرفت را دنبال می‌کند.

دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷
کنفرانس لهستان، نمایش تبلیغاتی آمریکا با چاشنی ایران هراسی

مقیم/اعلام برگزاری کنفرانسی از سوی آمریکا در لهستان که به گفته 'مایک پمپئو' وزیر امور خارجه آمریکا مقابله با ایران یکی از موضوعات آن است، بار دیگر چنته خالی واشنگتن و نیز رو آوردن به نمایش های تبلیغاتی در برابر ایران با چاشنی 'ایران هراسی' را عیان ساخت.

شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷
لکه ننگ میزبانی سیرک ضد ایرانی ازدامان لهستان پاک شدنی نیست

مقیم/«محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به طرح آمریکا برای برگزاری اجلاسی علیه ایران در ورشو پایتخت لهستان،جمعه شب در صفحه توئیتر خود نوشت: این لکه ننگ از دامان دولت لهستان پاک شدنی نیست.

جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷
رژیم آمریکا دچار نوعی یاس و عصبانیت مزمن شده است

مقیم/سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت:آمریکا از یک توافق جامع و مشروع که محصول مذاکره بود، خارج شده و اکنون از اینکه نمی‌تواند جایگزینی برای آن پیدا کند دچار نوعی یاس و عصبانیت مزمن شده است.

جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷
پمپئو در کردستان عراق هم از مقابله با ایران سخن گفت

مقیم/'مایک پمپئو' وزیر امور خارجە آمریکا که این روزها در سفرهای منطقه ای برای دفاع از سیاست های یکجانبه واشنگتن است، در دیدار با مسئولین کرد عراقی در اربیل نیز خواست واشنگتن برای مقابله با ایران را تکرار کرد.

پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷
سخنان مداخله جویانه پمپئو در باره برنامه های فضایی ایران

مقیم/در ادامه روند نگرانی آمریکایی ها از پیشرفت و برنامه های علمی، فضایی و نظامی ایران، وزیر خارجه دولت ترامپ روز پنجشنبه در تازه ترین واکنش با ایراد سخنانی مداخله جویانه اعلام کرد که از تهران می خواهد برنامه های فضایی خود را متوقف کند.

جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷
پمپئو: به ایران توصیه می کنیم از پرتاب موشک پرهیز کند!

مقیم/وزیر خارجه آمریکا مدعی شد چنانچه ایران از پیگیری برنامه موشکی خود دست نکشد، با پیامدهای اقتصادی و سیاسی سنگینی مواجه خواهد شد.

جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷
واکنش ظریف به اظهارات پمپئو درباره توان موشکی ایران

مقیم/وزیر امور خارجه کشورمان گفت که آمریکا ایران را به نقض قطعنامه‌ای متهم می‌کند که خود آن را نقض کرده و دیگران را تهدید به مجازات در صورت پایبندی به آن می‌کند.

دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷
قطعنامه‌ای در شورای امنیت برنامه موشکی ایران را ممنوع نکرده است

مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: برنامه موشکی ایران ماهیت دفاعی دارد و هیچ قطعنامه‌ای در شورای امنیت سازمان ملل برنامه موشکی و یا آزمایش‌های موشکی ایران را ممنوع نکرده است.

یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷
نامه ایران به سازمان ملل درباره توطئه های آمریکا علیه ایران

مقیم/در پی اظهارات تحریک آمیز چندی پیش پمپئو وزیر خارجه آمریکا علیه ملت ایران، کشورمان خواستار محکومیت این اظهارات غیرمسئولانه شد.

شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷
ایران بدون قربانی کردن حق حاکمیتی خود پیشرفت خواهد کرد

مقیم/وزیر امور خارجه به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر گرسنه ماندن ایرانیان واکنش نشان داد.

شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷
واکنش ظریف به اظهارات پمپئو درباره یمن/ «آیا شرم ندارید؟»

مقیم/وزیر امور خارجه به اظهارات وزیر خارجه آمریکا واکنش نشان داد و نوشت: آقای پمپئو، آیا شرم ندارید؟

جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi