نتایج مرتبط با کلیدواژه عبدالناصر همتی
زمزمه‌های تجدیدنظر بانک مرکزی در بخشنامه ارز صادراتی

مقیم/اگرچه بانک مرکزی تاکنون یکبار بخشنامه شیوه بازگشت ارز حاصل از صادرات را اصلاح کرده، اما اکنون دوباره زمزمه‌های تغییر مجدد این بخشنامه که با عدم اعمال نظر بخش‌خصوصی ابلاغ شد، به گوش می‌رسد.

شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
اعلام نظر درباره CFT به جلسات آینده شورای نگهبان موکول شد

مقیم/سخنگوی شورای نگهبان گفت: اعلام نظر درباره لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم CFT، به جلسات آینده شورای نگهبان موکول شد.

چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
شرط عبور از مشکلات پشتیبانی همه قوا از بانک مرکزی است

مقیم/ رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب برای حل ۵ مشکل کلیدی اقتصاد، گفت: همراهی اعضای دولت در پیشبرد سیاست های بانک مرکزی و پشتیبانی دو قوه دیگر، شرط اساسی عبور از مشکلات است.

شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷
اعمال تخفیف در نرخ ارز ویزای زوار اربعین

مقیم/با پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی و موافقت رئیس جمهور، هزینه ویزای زوار اربعین حدود ۱۰۷هزار تومان کاهش پیدا می کند.

پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷
بانک مرکزی بدنبال ایجاد تعادل در بازار ارز است

مقیم/رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه بطور جدی به دنبال ایجاد تعادل در بازار ارز هستیم، گفت: ثبات در بازار ارز برای اقتصاد کشور مهم است و تمام تلاشمان را برای ایجاد این ثبات خواهیم کرد.

دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷
بانک مرکزی در بازار ارز بیشتر ورود کند

مقیم/اقتصاددانان شرکت کننده در سومین جلسه با رئیس کل بانک مرکزی بر ورود بیشتر این نهاد به بازار غیررسمی ارز تاکید کردند و خواستند تدابیر لازم در عرضه ارز برای جلوگیری از التهابات مقطعی استفاده شود.

سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷
جلسه فوق‌العاده کمیسیون اقتصادی مجلس با رئیس کل بانک مرکزی؛ امروز

مقیم/ رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از جلسه فوق‌العاده این کمیسیون با رئیس کل بانک مرکزی برای بررسی عملکرد دولت در اجرای بسته سیاست‌های ارزی خبر داد.

شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷
بازخوانی دودستورمهم رهبرانقلاب درباره نظام بانکی/همتی برنامه بدهد

مقیم/اگرچه اکنون مهمترین اولویت رئیس کل بانک مرکزی نجات بازار ارز است، اما تاکیدات بسیار مهم مقام معظم رهبری در حوزه بنگاهداری بانکها، وظیفه سنگین دیگری را بر دوش عبدالناصر همتی گذاشته است.

یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷
سکه‌های پیش‌فروش شده را به موقع و با همان قیمت تحویل می دهیم

مقیم/رئیس کل بانک مرکزی گفت: سکه‌هایی را که در گذشته با قیمت مشخص پیش‌فروش کرده ایم، به موقع و با همان قیمت تحویل خواهیم داد.

چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
جزییات اولین نشست مدیران عامل بانک‌هابا همتی/بررسی اجمالی نرخ سود

مقیم/رئیس کل جدید بانک مرکزی دیروز جلسه ای با مدیران عامل بانکها برگزار کرده و در آن، موضوع نرخ سود بانکی را هم مورد بررسی قرار داده است.

یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین سخنرانی ولی‌الله سیف در بانک مرکزی

مقیم/سخنرانی ولی‌الله سیف، رئیس کل پیشین بانک مرکزی دقایقی قبل در مراسم تودیع آغاز شد.

شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷
انتقادات صریح همتی از پرداخت عوارض صنعت بیمه

مقیم/عبدالناصر همتی با انتقاد از پرداخت هزینه عوارض سنگین از سوی صنعت بیمه بیان کرد: در سال گذشته صنعت بیمه ۱۰۵۰ میلیارد تومان عوارض پرداخت و ۷۰۰ میلیارد تومان هم سود به دست آورده است، در نتیجه زیان‌ده نیست. ولی این حجم از پرداخت عوارض برای صنعت بیمه کمرشکن است. همتی این را هم گفت که بیمه مرکزی برنامه‌ای برای اجباری کردن بیمه‌های مسئولیت ندارد، ولی پیش‌بینی ما این است که افکار عمومی خود به بیمه ...

دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶
همتی: عملیاتی شدن سرمایه گذاری شرکت های بیمه خارجی در ایران/ جای اوراق های بیمه دربازار سرمایه خالی است

مقیم/ رییس کل بیمه مرکزی ایجاد هماهنگی بین بازارهای مالی را ضروری دانست و گفت: با اینکه اوراق های بیمه در بازارهای بین المللی نقش پررنگی دارند اما سهم آنها در بازار ایران اندک است.

شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
مدیران بیمه لویدز به ایران می آیند

مقیم/تهران/رییس کل بیمه لویدز لندن اعلام کرد دو تن از مدیران بین الملل این شرکت برای مذاکره در زمینه فعالیت در مناطق آزاد ایران به تهران سفر می کنند.

شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi