نتایج مرتبط با کلیدواژه تحریم اقتصادی ایران
بخش خصوصی در جنگ اقتصادی نقش بسیج در دفاع مقدس را ایفا می‌کند

مقیم/دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: بخش خصوصی در جنگ اقتصادی امروز، عهده دار نقشی است که بسیج مردمی درهشت سال دفاع مقدس ایفا کرد.

سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
کشورهای جهان اطلاعات دقیقی از ظرفیت اقتصادی ایران ندارند

مقیم/سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بسیاری از افکار عمومی جهان و فعالان بخش خصوصی اطلاعات دقیقی از ظرفیت‌های اقتصادی ایران ندارند و این مسئولیت مسئولان اقتصادی سفارتخانه‌ها را بیشتر می‌کند.

شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
جلسه ویژه ستاد اقتصادی/تصمیم گیری درباره بسته مقابله باتحریم

مقیم/یک مقام مسئول گفت: سازمان برنامه و بودجه امروز بسته پیشنهادی خود برای مدیریت اقتصاد کشور در جنگ اقتصادی و دوره تحریم را به ستاد اقتصادی دولت ارائه خواهد داد.

پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷
روحانی: با کمک مردم مشکلات را حل می‌کنیم/فیلم

مقیم/رئیس جمهور امشب و در گفتگوی ویژه خود از حل مشکلات با کمک مردم سخن گفت.

سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷
۵۰ کشور هدف برای مقابله با تحریم‌ها در مجلس شناسایی شدند

مقیم/رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، از شناسایی ۵۰ کشور هدف در این کمیسیون، برای رصد سطح مناسبات در راستای مقابله با تحریم‌های آمریکا خبر داد.

دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
اصلاح ساختار اقتصادی کشور مهمتر از مقابله با تحریم‌هاست

مقیم/ رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: امروز مقابله با تحریم‌ها اولویت نیست بلکه فراتر از آن اصلاح ساختار اقتصادی است تا اگر پس از مدتی تحریم ها برداشته شد، دشمن هوس نکند مجددا فشارهای خود را تحمیل کند.

چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷
پشتیبانی دولت انگلیس از برجام/ ادامه همکاری‌های اقتصادی با ایران

مقیم/سفیر انگلیس در ایران با تاکید بر پشتیبانی دولت انگلیس از برجام، گفت: همکاران ما در ایران و لندن در تلاش هستند تا مشکلات ناشی از تحریم های پیشنهادی آمریکا علیه ایران را حل و فصل کنند.

دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
مذاکره برای تضمین روابط بانکی و فروش نفت

مقیم/وزیر امور خارجه با بیان اینکه همه شرکای ایران در برجام پس از خروج غیرقانونی آمریکا از برجام آماده همکاری با ما هستند، از ادامه مذاکرات برای تضمین روابط بانکی و ادامه فروش نفت ایران خبر داد.

دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
ایران تنگه هرمز را ببندد، نفت ۲۵۰ دلار می‌شود

مقیم/راشاتودی در گزارشی نوشت چنانچه ایران تهدید خود مبنی بر بستن تنگه هرمز را عملی کند، بازار نفت باید خود را برای قیمت ۲۵۰ دلار برای هر بشکه نفت آماده کند.

یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷
رایزنی همزمان کره‌ای ها در تهران و واشنگتن درباره تحریم نفتی

مقیم/مقامات کره‌جنوبی قبل از بازگشت تحریم‌ها به تهران آمده بودند و در عین حال مشغول برنامه‌ریزی برای مذاکره با دولت ترامپ در اواسط جولای هستند.

شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷
خیمه شب بازی به سبک امارات/کوچ تجار ازشیخ‌نشین حاشیه خلیج فارس

مقیم/اماراتی‌ که ایرانی‌ها ساختند و آباد کردند، اکنون گستاخانه حساب تجار ایرانی را مسدود و سرمایه‌های آنهارا بلوکه می‌کند.شاید زمان آن رسیده که این کشور را از چرخه تجارت خارجی خود کنار بگذاریم.

سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷
آیا برجام اروپایی شدنی است؟

مقیم/پس از خروج آمریکا از برجام سؤال مهمی مطرح شد: ما چه کنیم؟ از برجام خارج شویم یا برجام را با حضور اعضای باقی مانده از ۵+۱ ادامه دهیم؟ اصلاً ادامه‌ی برجام بدون آمریکا شدنی است؟

سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi