نتایج مرتبط با کلیدواژه ����������
تبریک لاریجانی درپی کسب قهرمانی جهان درالمپیاد دانش‌آموزی نجوم

مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی اسلامی کسب مقام علمی و پرافتخار قهرمانی جهان در المپیاد دانش آموزی نجوم‌ و اختر فیزیک توسط فرزندان ملت را تبریک گفت.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
معاونت نظارت یکی از خلأهای مجلس را جبران کرد

مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت جایگاه معاونت نظارت مجلس، گفت: این معاونت یکی از خلأهای مجلس را جبران کرد.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
ورود دشمنان سوریه به فاز فشارهای سیاسی بعد از شکست در فاز نظامی

مقیم/رئیس مجلس گفت: در زمان جنگ سختی‌هایی برای دولت و مردم سوریه وجود داشت و امروز از لحاظ سیاسی سختی‌های جدیدی وجود دارد اما همانطورکه مقاومت در زمان جنگ جواب داد، در این مرحله نیز نتیجه می‌دهد.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
سرپرست معاونت پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری منصوب شد

مقیم/رئیس دفتر رئیس‌جمهور طی حکمی «علی اکبر اسماعیل آبادی» را به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
اجرایی شدن مصوبات جلسه قبلی شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب

مقیم/وزیر کشور گفت: تمامی مصوبات جلسه قبلی شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور اجرا شد.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
تحریم‌های آمریکا نقض قطعنامه ۲۲۳۱ و جنایت علیه بشریت است

مقیم/وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا علیه ایران نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل هستند، گفت: تصمیم به گرسنگی دادن مردم عادی، جنایت علیه بشریت است.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
تحریم آمریکا، فرصت خوبی برای ارتقای همکاری ایران و ترکیه است

مقیم/ دکتر شبنم اودوم تحلیل گر مسائل خاورمیانه ترک در مصاحبه با ایرنا، تحریم آمریکا علیه ایران را فرصت خوبی برای ارتقای سطح همکاری های اقتصادی و بهانه مناسبی به منظور توسعه ارتباطات فرهنگی، اجتماعی و تاریخی بین آنکارا ـ تهران عنوان کرد.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
کارشناسان عراقی: حنای تحریم های آمریکا در عراق بی رنگ است

مقیم/تحریم هایی که آمریکا این همه برای آن در بوق و کرنا کرد و وعده داده بود سخت ترین نظام تحریمی را بر ایران در ۱۳ آبان اعمال کند، تاکنون به اعتقاد کارشناسان طرفی از آن نبسته و تازه ترین شکل مخالفت با این تحریم ها در کشور همسایه عراق بوده است.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
رادیو آمریکا: ایران و شرکایش راه برون رفت از تحریم ها را پیدا می کنند

مقیم/رادیو سراسری آمریکا(ان پی ار)به نقل ازتحلیلگران آمریکایی اعلام کرد، تحریم هایی که دولت 'دونالد ترامپ' به امید فلج کردن اقتصاد ایران علیه این کشور اعمال کرده است، شاید موثر باشند اما، راههایی برای برون رفت از آنها وجود دارد.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
رسانه چینی: تحریم های آمریکا علیه ایران بی تاثیر است

مقیم/تارنمای 'یوتی وی' چین که اخبار حوزه انرژی را منتشر می کند در گزارشی تحلیلی، تحریم های آمریکا علیه ایران را «کاغذی» توصیف کرد و نوشت ممنوعیت خرید نفت چیزی نیست که جهان آن را بپذیرد به همین دلیل «کاغذ باطله تحریم آمریکا دیگر برای ایران و جهان بی تاثیر است».

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
اذعان صاحب نظران خارجی : ایران برابر تحریم ها مقاوم است

مقیم/باگذشت یک هفته از آغاز دور دوم تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران؛ مقامات؛ صاحب نظران و رسانه های خارجی با اذعان به توانمندی جمهوری اسلامی ایران برای گذر از این دوره جدید تحریمی؛ سیاست های «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا را در اعمال تحریم های مغایر با حقوق بین الملل مورد انتقاد قرار می دهند.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
ایران جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد

مقیم/سخنگوی وزارت خارجه ایران ترور یکی از فرماندهان مقاومت اسلامی و شهادت تعدادی از مبارزان فلسطینی توسط نظامیان رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷
ایران انفجار انتحاری کابل را محکوم کرد

مقیم/سخنگوی وزارت امورخارجه ایران ضمن محکوم کردن انفجار انتحاری امروز (دوشنبه) در کابل که دهها کشته و مجروح برجای گذاشت، با دولت و ملت افغانستان و خانواده قربانیان این جنایت ابراز همدردی کرد.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷
نهادهای مرتبط در تثبیت قیمت ها و نظارت، اقدامات مناسب انجام دهند

مقیم/ وزیر کشور گفت: وزارت جهادکشاورزی و صنعت، معدن و تجارت و نهادهای مرتبط درزمینه تثبیت قیمت ها ونظارت اقدامات مناسب، به موقع و موثر انجام دهند و اطلاع رسانی لازم در این خصوص به هنگام صورت گیرد.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷
بزرگداشت علامه محمد اقبال لاهوری در پاکستان

مقیم/آیین بزرگداشت سالروز تولد علامه محمد اقبال لاهوری به همت خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در دانشکده دولتی بانوان فاطمه جناح لاهور پاکستان برگزار شد.

یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷
«هفته فیلم ایرانی» در لاهور برگزار مي‌شود

مقیم/مبشر لقمان، فعال سينمايي پاكستان در ديدار با وابسته فرهنگي ايران در لاهور از آمادگی خود برای برگزاری مجدد «هفته فیلم ایرانی» در شهر لاهور خبر داد.

یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷
آمادگی تونس برای خرید فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی

مقیم/ تلویزیون خصوصی «النسمه» تونس خواستار خريد، دوبله و نمايش آثار سينمايي و سريال‌هاي تلويزيوني ايران شد.

یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷
نشست بررسی وضعیت سینمای ایران در چين

مقیم/نشست «بررسی وضعیت سینمای ایران در چین» با حضور اساتید و دانشجویان زبان و ادبیات فارسی و ایران‌شناسی دانشگاه‌های پکن، اقتصاد و تجارت بین‌الملل، مطالعات زبان‌های خارجی و مطالعات بین‌المللی، در دانشگاه پکن برگزار شد.

یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷
حذف ایران از بازار نفت و انرژی امکانپذیر نیست

مقیم/تحلیلگر موسسه آسیای غربی و مطالعات آفریقا آکادمی علوم اجتماعی چین تاکید کرد به هیچ وجه نمی توان کشور بسیار مهمی مانند ایران را در زمینه های مختلف تجاری، نفت و انرژی کنار گذاشت.

شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷
ایران: امیدورایم کنفرانس صلح افغانستان نتیجه بخش باشد

مقیم/ مدیر کل آسیای غربی وزارت خارجه ایران که به نمایندگی از ایران در کنفرانس صلح افغانستان در مسکو حضور داشت، ابراز امیدواری کرد این کنفرانس به نتایج مد نظر خود دست پیدا کند.

شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi