کد خبر : ۴۲۶۸۵۰ گروه : استان قزوین تاریخ انتشار :یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴
هزینه ۱۵۰ میلیارد ریالی فیبر نوری در قزوین

ایکونا / وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از هزینه ۱۵۰ میلیارد ریالی فیبر نوری در قزوین خبر داد.

به گزارش ایکونا به نقل از ایسنا، محمود واعظی با اشاره به مقدمات تلاش برای رساندن فیبرنوری به درب منازل گفت: هدف ما این است که امسال اين کار رونق  بگيرد و گسترش پيدا مي‌کند.

وی با اشاره به افزایش رشد اقتصادی کشور تصریح کرد: درابتدای دولت یازدهم، کشور با رشد منفی اقتصادی مواجه بود و خوشبختانه امروز به رشد سه درصد رسیده‌ایم و برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای است که تا پایان سال آینده باید به رشد 8 درصد دست پیدا کنیم.

واعظی در خصوص اقدامات انجام شده وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات در قزوین اظهار کرد: سال گذشته در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات 33 میلیارد تومان در استان قزوین هزینه شده که 15 میلیارد تومان آن برای تقویت و توسعه فیبر نوری تخصیص یافته است.

وی تصریح کرد: تلاش دولت در دو سال گذشته این گونه بود که ابتدا یک وفاق بین اقشار مختلف کشور به وجود بیاید و این مهم یکی از مسائلی بود که به آن نیاز داشتیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد همدلی و همزبانی بین مسئولان و مردم را یکی از اهداف راهبردی و مهم دولت یازدهم معرفی کرد و گفت: خوشبختانه بین قوای سه گانه همکاری بسیار خوبی به وجود آمده و این مهم در نهایت موجب پیشبرد بهتر امور کشور شده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : فیبر نوری     |     محمود واعظی     |     قزوین     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi