کد خبر : ۴۸۱۰۹۸ گروه : کشورها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
سردار آزمون در راه اروپا/ آلمان یا ایتالیا

مقیم/ پایگاه خبری روسی اسپورت رو نوشت: پس از ابراز علاقه باشگاههای بایرمونیخ آلمان و لاتزیو در ایتالیا به جذب سردار آزمون بازیکن ملی پوش ایرانی، باشگاه روبین قازان در صدد دستیابی به یک معامله پرسود است.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، این پایگاه روز پنجشنبه نوشت: روبین قازان روسیه با توجه به شرایط باشگاهی و تیمی از جمله ترکیب بازیکنان می خواهد، از فرصت درخواست های اروپایی برای آزمون بهره مالی بگیرد.
در ادامه گزارش آمده است: با وجود این برنامه روبین قازان که بازیکن برتر و ملی پوش ایرانی را در اختیار دارد، قربان بردی اف مربی تیم روستوف نمی خواهد آزمون را از دست دهد و هنوز تصمیم های اصلی گرفته نشده است.
آزمون نیز چندی پیش در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در مسکو با اشاره به دریافت پیشنهادهایی از باشگاههای خارجی، گفت: اکنون به بازی در فوتبال روسیه ادامه می دهم و فقط به این مساله فکر می کنم. 
سردار آزمون ادامه داد: برخی تیم ها پیشنهادهایی را مطرح کرده اند که برای بسیاری از بازیکنان نیز چنین وضعیتی وجود دارد، اما در مقابل آنها هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام و با توجه به این شرایط ترجیح می دهم از باشگاههای متقاضی نام نبرم. 
وی همچنین رابطه کاری و حرفه ای در باشگاه و تیم روستوف را خوب خواند که یکی از دستاوردهای آن کسب عنوان نایب قهرمانی فصل قبل لیگ برتر روسیه بود. 
لژیونر ایرانی که یکی از شناخته شده ترین بازیکنان فوتبال در روسیه است، در باره کارنامه روستوف اظهار کرد: فصل گذشته خوب کار کردیم و نتیجه بسیار خوبی هم گرفتیم. فصل جاری هم مطلوب بودیم، ولی مقابل برخی تیم ها با بدشانسی رو به رو شدیم و اکنون در جایگاه پنجم قرار داریم. 
روستوف مشهور به کمباینی ها کم بودجه ترین تیم لیگ فوتبال روسیه که سردار آزمون را در ترکیب دائمی خود دارد، توانست با پشت سر گذاشت تیم های پرافتخار این کشور برای نخستین بار در تاریخ 86 ساله خود افتخار نایب قهرمانی در فصل گذشته را کسب کند.
بازی های لژیونر ایرانی در سال 2016 سبب شد، وی با گزینش مشترک اتحادیه فوتبال روسیه و روزنامه ورزشی پرشمارگان «اسپورت اکسپرس»در جمع پنج فوتبالیست برتر این کشور قرار گیرد. 
خبرگزاری ایتارتاس نیز پیشتر نوشته بود که بازی های سردار آزمون برای تیم روستوف مورد توجه حداقل هشت باشگاه اروپایی از جمله انگلیسی و آلمانی قرار گرفته که در حال ارزیابی برای تصمیم گیری هستند. 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سردار آزمون     |     اروپا     |     فوتبال     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi