کد خبر : ۵۲۷۲۱۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷
جابجا شدن 2 جسد در یاسوج!

مقیم/چگونه شد که جسد یاسوجی سر از روستای «قلعه بنی» درآورد؟

به گزارش مقیم به نقل از ایسنا ،" غلامحسین عبدی پور"، مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری یاسوج در این رابطه در منطقه کهگیلویه و بویراحمد ضمن تایید جابجایی جسد ها گفت: این قضیه طی اشتباهی در روز یکشنبه، چهارم شهریور ماه صورت گرفت و جسد دو زن جابجا شد، اینکه گفته شده جسد یک زن با یک مرد جابجا شده کذب است و صحت ندارد .

وی افزود: مجموعه آرامستان پس از اشتباه پیش آمده متوجه شدند که طی تماس در وسط راه با خانواده متوفی به آنها موضوع اطلاع داده شد و جسد به نماز میت نرسیده بود و برگشت داده شد .

عبدی پور اظهارکرد: اصلاح این جابجایی حدود یک ساعت طول کشید مساله با حضور شهردار، برخی از شورای شهر و مجموعه نیروی انتظامی جسد ها رد و بدل شدند و مساله پایان یافت .

مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری یاسوج با یبان اینکه انسان جایز الخطاست و همه هم اشتباه می کنند، تصریح کرد: خودم از خانواده متوفیان عذرخواهی کردم و دستشان را هم بوسیدم .

به گزارش ایسنا، دیروز(یکشنبه، چهارم شهریورماه) خبری تحت عنوان "جسد یاسوجی سر از روستای «قلعه بنی» دهستان جاورده بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه در آورد" در فضای مجازی منتشر شد و گفته شد که در روز تشییع جنازه بانوی از روستای "قلعه بنی"، جسد مردی از یاسوج باجسد این بانو با اشتباه مسئولان غسالخانه شهرداری یاسوج جابجا شد. بعد از تاخیر و انتظار مردم برای شروع مراسم بانو هنگام اقامه نماز میت بود که بستگان میت با تماسی از مسئولان غسالخانه یاسوج متوجه شدند که جسد در تابوت متعلق به آنها نیست و متعلق به مردی از یاسوج می باشد، مراسم تشییع نا تمام ماند و حالا جنازه به یاسوج انتقال داده شد و مردم روستای قلعه بنی در انتظار جسد بانوی خود هستند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : تشییع جنازه     |     تصادف     |     جسد     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi