کد خبر : ۵۲۹۱۷۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷
مهارت های کارآفرینی در استان تهران آموزش داده می شود

مقیم/معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از آموزش مهارت های کارآفرینی در سطح استان تهران خبر داد.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، معصومه ابتکار اظهار داشت: امروز در شورای اداری بهارستان پروژه های مختلفی را تشریح کردم، که یکی از آن ها ارتقا تاب آوری اجتماعی است، که در محل هایی که آسیب پذیری بالا است، باید پیگیری و اجرا شود.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده افزود: طرح دیگری که قرار است، پیگیری کنیم، ارتقا مهارت های کارآفرینی در سطح استان تهران است، در این طرح به افرادی که توان کارآفرینی دارند، مهارت های لازم آموزش داده می شود و به ایجاد شغل توسط آن ها کمک می کند، که در نقاط دیگر کشور اجرا شده و در بهارستان نیز اجرا می شود.

ابتکار اجرای طرح گفتگوی ملی خانواده را از دیگر برنامه های قابل اجرا در کشور و بهارستان دانست و افزود: این طرح با هدف ارتقا مهارت های ارتباطی داخل خانواده ها اجرا می شود.

وی از برگزاری طرح های دیگر با آموزش و پرورش، آموزش عالی، بهزیستی و دیگر نهادهای مرتبط خبر داد و گفت: در این طرح ها شهرستان بهارستان با توجه به این که محرومیت های فراوانی دارد، به صورت ویژه دیده خواهد شد.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده همچنین در پاسخ به سوال در خصوص دلیل اجرایی نشدن وعده ساخت خانه سمن های رباط کریم که قرار بود، ۱۵ مهر ماه به بهره برداری برسد، نیز گفت: ۱۵ مهرماه تاریخی بود، که فرماندار رباط کریم وعده تحویل خانه سمن های این شهرستان را داده بود، ما  بودجه عمرانی نداریم و تنها پیگیر وعده های فرماندار رباط کریم هستیم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi