کد خبر : ۵۲۹۲۹۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷
«آفتاب نهان» با موضوع انرژی هسته ای

مقیم/ خلاصه ای از مجموعه مستند «آفتاب نهان» تولید شبکه سحر برون مرزی صدا و سیما در ۲۶ قسمت با موضوع انرژی هسته ای و بومی شدن این صنعت در کشور ما به پخش شبکه هیسپان تی وی رسیده است.


به گزارش مقیم، این مجموعه مستند روایی در 26 قسمت چرخه تولید سوخت هسته ای بومی شده در ایران اسلامی، همراه با کاربردهای گوناگون فناوری هسته ای و توانمندیهای مهندسان و دانشمندان ایرانی در طراحی و ساخت تأسیسات و تجهیزات این صنعت را به تصویر کشیده است.
از آنجایی که فضای تصویری چنین مستندهایی علمی و سنگین است، راوی مستند در هر شهری که وارد می شود به مکان های دیدنی و جاذبه های توریستی وباستانی نیز سر می زند. بیژن افشار مجری این مجموعه، روایت این مستند را بر عهده دارد و به شهرهایی که از فناوری و سایت های هسته ای برخوردارند سفر می کند. شهرهایی از جمله اصفهان، اراک، یزد، اردکان، بوشهر و... مقصد سفر این مجموعه مستند اند که روایت آنها در یک مجموعه ۲۶ قسمتی به تصویر می آید. 
خلاصه ای از این مجموعه مستند در مدت زمان 25 دقیقه به کارگردانی عزیز اسماعیلی روز پنج شنبه ساعت 8:30 از هیسپان تی وی پخش و ساعات 15:30 و 21:30 همان روز بازپخش می شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : هیسپان تی وی     |     فناوری هسته ای     |     فیلم مستند     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi