کد خبر : ۵۲۹۲۹۴ گروه : کشورها تاریخ انتشار :جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷
نقش آمریکا در دامن زدن به بحران مالی در سودان

مقیم/ شبکه پرس تی وی با نگاهی به بحران مالی در کشور سودان به بررسی دخالت آمریکا در این کشور و تشدید بحران مالی آن می پردازد.

به گزارش مقیم، برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Economic Divide) ضمن مروری بر وضعیت کشور سودان از سال 2011 که درگیر جنک داخلی بوده تا امروز به بحث و گفت و گو پیرامون بحران اقتصادی این کشور آفریقایی و اقدام عمر البشیر مبنی بر اخراج 13 عضو کابینه و جایگزین کردن 21 عضو جدید به منظور رفع این بحران خواهد پرداخت.
این برنامه در ادامه، کاهش تولید نفت سودان طی سال های اخیر به دنبال جدایی سودان جنوبی و تحریم های آمریکا علیه این کشور که ضربه سنگینی به اقتصاد آن وارد کرد و در سال 2017 برداشته شد را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.
از دیگر محورهای مورد بحث در برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» می توان به نقش آمریکا در جدایی سودان جنوبی، کاهش ارزش پول این کشور و اعتراض مردم این کشور به گرانی ها اشاره کرد.
برنامه «شکاف اقتصادی» که کاوه تقوایی اجرا و تهیه کنندگی آن را بر عههده دارد، ساعت 00:03 بامداد جمعه 20 مهر ماه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه نیز شنبه ساعت 23:00 ، یکشنبه ساعت 07:00 و 18:00 و دوشنبه ساعت 10:00 روی آنتن خواهد رفت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : پرس تی وی     |     برنامه     |     آمریکا     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi