کد خبر : ۵۳۱۳۱۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷
تقدير از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي در نهمین همایش مدیران اسناد دستگاه‌های کشور

مقیم/در نهمین همایش مدیران اسناد دستگاه‌های کشور از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي به دليل عملكرد مناسب در حفظ، ارزشیابی و انتقال اسناد به سازمان اسناد ملی کشور، تقدير شد.

 

به گزارش مقیم، نهمین همایش مدیران اسناد دستگاه‌های سراسر کشور صبح روز گذشته (سه‌شنبه 13 آذرماه) برگزار شد. در اين همايش از حمید نوروزی، نماينده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي به دليل بررسی گزارش عملکرد سالانه در جهت نگهداری، ارزشیابی و انتفال اسناد دارای ارزش به گنجینه اسناد ملی کشور، تقدير شد.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي در پنج سال گذشته براي چهارمين بار طي 9 دوره برگزاري اين همايش، مورد تقدير قرار گرفته است.

اشرف بروجردی، ريیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در سخنراني خود در اين همايش کارشناسان و مدیران اسناد نهادها و سازمان‌‌های دولتی را حاملان تاریخ دانست که می‌‌توانند برای همه سرنوشت‌‌آفرین باشند.

ريیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ايران سپس با اشاره به اینکه صرف تشخیص اهمیت و ویژگی سند کفایت نمی‌‌کند، بیان كرد: مهم این است که اسناد به نحوه صحیح و مطلوب حفظ، نگهداری، انتقال و تصمیم‌‌گیری شوند. در این راستا نگاه عمیق، موشکافانه، تحلیلگرانه و دقیق به اسناد، نقش بسیار مهمی دارد تا جایگاه سند به درستی تعریف شود.

در پايان این همایش پس از تقدیر از مدیران اسناد دستگاه های برتر کشور، کارگاه آموزشی اسناد الکترونیک برگزار شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : تقدیر     |     رایزنی فرهنگی     |     همایش     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi