کد خبر : ۵۳۴۳۶۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
دکتر وحدت در هیات رئیسه پارک علم و فناوری استان گیلان: صندوق پژوهش و فناوری گیلان راه اندازی شد

مقیم/دبیرکارگروه صندوق های پژوهش و فناوری در هیات رئیسه پارک علم و فناوری استان گیلان با اشاره ظرفیت بالای صندوق پژوهش و فناوری در توسعه فناوری کشور از آغاز به کار ️ صندوق پژوهش و فناوری گیلان خبرداد.

 

به گزارش مقیم به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر علی وحدت در هیات رئیسه پارک علم و فناوری استان گیلان که در محل پارک علم و فناوری استان برگزار شد، افزود: یکی از نقاط ضعف استان گیلان نبود صندوق پژوهش و فناوری بود که با تلاش و پیگیری صورت گرفته این صندوق تشکیل شده است که ما حتما به صورت جدی به این صندوق کمک می‌کنیم تا نیازهای مالی شرکت‌های داخل پارک علم و فناوری و مراکز رشد رفع شود که در قالب اعطای عاملیت مالی انجام خواهد شد.

وحدت همچنین اعلام کرد که صندوق نوآوری و شکوفایی برای حمایت از استقرار شتاب‌دهنده ها در استان گیلان منطبق بر نیازهای استان آمادگی دارد.

وی با بیان اینکه موضوع استقرار و خرید دفاتر و کارگاه برای شرکت‌های دانش بنیان استان گیلان قبل از پایان سال بررسی می‌شود، ابزار امیدواری کرد با مجموع اقدامات صورت گرفته، اکوسیستم فناوری استان دچار تحول جدی شود و اتفاقات مثبتی برای این حوزه بیفتد.

 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : علی وحدت     |     استان گیلان     |     شرکت های دانش بنیان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi