کد خبر : ۵۳۴۸۱۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸
سامانه بارشی جدید در راه است؛ هشدارها را جدی بگیرید

مقیم/معاون اول رئیس جمهور در پیامی توئیتری از مردم استان‌های غربی و جنوب‌غربی خواست به هشدارها توجه و با مسئولان برای مدیریت بحران و کاهش خسارات همکاری داشته باشند.

 

به گزارش مقیم به نقل از مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با اشاره پیش بینی‌های انجام شده مبنی بر ورود یک سامانه بارشی جدید به کشور و احتمال جاری شدن سیل در برخی مناطق، از مردم خواست تا نسبت به هشدارها توجه و با مسئولان برای مدیریت بحران و کاهش خسارات همکاری داشته باشند.

معاون اول رئیس جمهور در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: بارش‌های اخیر پیامدهای مثبت و منفی مختلفی داشت؛ هم همبستگی اجتماعی را بالا برد، هم کم آبی کشور را جبران کرد و هم متأسفانه به دلیل خطاهای مدیریتی و انسانی و دست اندازی در طبیعت، حوادث ناگوار جان‌باختن جمعی از هم‌وطنان عزیز را در پی داشت. با اعلام ورود سامانه بارشی جدید، لزوم توجه به هشدارها جدی‌تر است.

از مردم خوب‌مان در استان‌های غربی و جنوب غربی کشور به ویژه مردم خون‌گرم و مقاوم خوزستان به خصوص ساکنان هم‌جوار رودخانه‌های دز، کارون و کرخه صمیمانه می‌خواهم نهایت توجه به هشدارها و همکاری را با مسئولان برای مدیریت بحران و کاهش خسارات داشته باشند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : بارش جدید     |     هشدار     |     اسحاق جهانگیری     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi