کد خبر : ۵۳۶۰۷۰ گروه : کشورها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
نمایش آثار برگزیده سومین جشنواره هنر ایران در پاریس

مقیم/نمایشگاه آثار برگزیده سومین «جشنواره هنر ایران» در زمینه نقاشی و عکاسی برای سومین سال متوالی به همت رایزنی فرهنگی ایران در پاریس برپا شد.

 

به گزارش مقیم، مراسم اختتامیه این نمایشگاه با حضور طاهری، کاردار سفارت و جمال کامیاب، رایزن فرهنگی ایران در محل گالری این نمایندگی فرهنگی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، واشقانی با تأکید بر ضرورت گفت‌وگوهای فرهنگی، از اهمیت و نقش نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری در تقویت مناسبات و روابط میان دو ملت سخن گفت.

در ادامه، کامیاب با اشاره به تاریخچه مختصری از فعالیت‌های نمایشگاهی رایزنی فرهنگی ایران، توضیحاتی پیرامون اهمیت معرفی و شناساندن هر چه بیشتر گالری رایزنی فرهنگی ایران به عنوان مکانی حرفه‌ای جهت معرفی و حمایت از هنرمندان ایرانی در فرانسه و همچنین، ضرورت ارتقاء سطح سلیقه و استانداردهای فعالیت‌های فرهنگی و هنری بیان کرد.

طاهری، کاردار سفارت ایران در فرانسه، از تلاش‌های فراوان رایزنی فرهنگی ایران در فرانسه برای معرفی فرهنگ غنی ایرانی اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

بنابر اعلام این خبر، جشنواره هنر ایران به عنوان یک اکسپوی تخصصی در زمینه هنرهای تجسمی به صورت سالانه فعالیت می‌کند و در طول دوران برگزاری بیشترین میزان تمرکز خود را بر روی عکاسی و نقاشی گذاشته است و در بخش هیأت داوری 10 اثر به عنوان برگزیدگان نهایی انتخاب می‌شود تا علاوه بر دریافت تندیس و گواهینامه معتبر، بر روی دیوار گالری‌ها نیز به نمایش درآیند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : اختتاميه     |     پاریس     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi