کد خبر : ۵۳۶۶۲۴ گروه : کشورها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
مروری بر چشم انداز انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا

مقیم/سیاست خارجی ترامپ و انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا در برنامه این هفته «ما مردم» مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

 

به گزارش مقیم، این برنامه به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی با نگاهی به سیاست های ترامپ در قبال کشورهایی همچون ایران و معاهده بین المللی برجام به واکاوی رفتار ترامپ با ایران و تاثیر آن بر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2020 می پردازد.

این برنامه در ادامه ضمن بررسی روابط آمریکا با کشورهایی همچون انگلیس، فرانسه و آلمان طی ماه های اخیر و در پی تصمیمات ترامپ بر سر مسائلی همچون برجام و خروج از دیگر معاهدات بین المللی، روابط پرتنش میان ترامپ و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و اقدامات اخیر ترامپ در قبال کشور ونزوئلا و حمایت وی از خوان گوایدو را مورد بحث و تبادل نظر قرار می دهد.

مروری بر وعده های انتخاباتی ترامپ در سال 2016 و نشان دادن چهره ای ضد جنگ از خود و مقایسه این وعده ها با آنچه که در عمل مشاهده شده است نیز از دیگر محورهای مورد بحث در این برنامه به شمار می رود.

«ما مردم» شنبه 28 اردیبهشت ساعت 21:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 00:05 بامداد، 08:00 و 19:00 و سه شنبه ساعت 04:00 روی آنتن خواهد رفت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ما مردم     |     پرس تی وی     |     دونالد ترامپ     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi