کد خبر : ۵۳۶۸۴۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی صورت گرفت؛ ارائه خدمات مکان مبنا برای کسب و کارهای شهری

مقیم/یک شرکت دانش بنیان داخلی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به ارائه خدمات مکان مبنا برای کسب و کارهای شهری شد.

 

به گزارش مقیم به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، فاطمه سادات منصورزاده، مدیر عامل شرکت همراه افزار مزرعه فردا با بیان اینکه محصول تولیدی این شرکت برای یافتن کسب و کارها روی نقشه کاربرد دارد، گفت: کاربر نهایی با دریافت این خدمت با فیلترهایی مثل نزدیکترین، پرطرفدارترین و مقرون به صرفه می‌تواند به جستجو بپردازد.

وی افزود: امکان مشاهده لیست کسب و کارها بر اساس فاصله جغرافیایی، ستاره‌دار کردن و کامنت گذاشتن برای یک کسب و کار و امکان مشاهده رتبه کسب و کار از نظر دیگران از امکانات این اپلیکیشن است.
منصورزاده تصریح کرد: در این طرح بانک جامعی از کسب و کارها ایجاد شده و با کمک اطلاعات این بانک، بستر تبلیغاتی برای کسب و کارها بر اساس موقعیت جغرافیایی بوجود آمده است.
مدیر عامل شرکت همراه افزار مزرعه فردا با بیان اینکه ماهیت این اپلیکیشن بسته به اینکه چه کسی از آن استفاده می‌کند، متفاوت است، خاطرنشان کرد: این محصول برای صاحبان کسب و کار، کالای سرمایه‌ای و برای تمامی استفاده کنندگان از خدمات محصول، کالای مصرفی است. همچنین صاحبان کسب و کار می‌توانند از این محصول برای معرفی کسب و کار خود استفاده کنند.
منصورزاده با بیان اینکه محصول ما نقشه و مسیریاب است که قبلا هم کار کرده بودیم و برای پیشبرد کار از صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلات دریافت کردیم، گفت: الان حدود ۴۰۰ هزار کاربر داریم و محصول ما شبیه ویز است که مسیریابی می‌کند و ترافیک را نشان می‌دهد.
وی عنوان کرد که در این شرکت در حال حاضر به صورت غیررسمی هفت نفر مشغول به کار هستند.
مدیر عامل شرکت همراه افزار مزرعه فردا در ادامه درباره میزان برابری و رقابت این اپلیکیشن با نمونه‌های مشابه خارجی گفت: ما قبل از ورود نمونه‌های خارجی به کشور، کارمان را شروع کردیم اما چون بودجه نداشتیم نتوانستیم خیلی کار کنیم. الان هم از نظر تکنولوژی خیلی عقب نیستیم اما اینگونه طرح‌ها، بلند مدت بوده و برای سودآوری نیاز به زمان دارند که این هزینه‌ها برای ما خیلی زیاد است و به دلیل کمبود بودجه نمی‌توانیم توانایی‌های خود را عملیاتی و اجرایی کنیم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : فاطمه سادات منصورزاده     |     شرکت های دانش بنیان     |     کسب و کار     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi