کد خبر : ۵۳۸۳۶۳ گروه : استان ها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
امضای تفاهم‌نامه علمی سلامت محور میان سه دانشگاه بزرگ اصفهان

مقیم/‌تفاهم‌نامه همکاری علمی شبکه پژوهش‌های بین رشته‌ای در حوزه سلامت اصفهان، میان روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان، اصفهان و صنعتی اصفهان امضا شد.

 

‌به گزارش مقیم به نقل از ایسنا، این تفاهم نامه، همکاری علمی شبکه پژوهش‌های بین رشته ای سلامت محور با هدف تصویب و تشکیل شبکه پژوهش های بین رشته ای در حوزه سلامت اصفهان و نیز تسهیل و گسترش همکاری های علمی در هر یک از هسته های پژوهشی موضوع محور مصوب این شبکه منعقد و مورد امضای  روسای این سه دانشگاه قرار گرفت.

شبکه پژوهش های بین رشته ای در حوزه سلامت اصفهان یک مرکز مجازی بر پایه مجموعه ای از ساز و کارها، قوانین تسهیل گر و حمایت های ویژه برای محققان اصلی دانشگاه های اصفهان، علوم پزشکی اصفهان و صنعتی اصفهان است که به منظور کمک به توسعه فعالیت های بین رشته ای در حوزه سلامت با موضوعات مشخص و هدفمند فعالیت می کند.

هسته پژوهشی موضوع محور، با محوریت یک موضوع پژوهشی بین رشته ای تعریف می شود و افراد موسس آن بین ۳ تا ۹ نفر از اعضای هیات علمی حداقل ۲ دانشگاه از ۳ دانشگاه عضو شبکه انتخاب می شوند.

به منظور اجرای تفاهم نامه شورای عالی شبکه پژوهش های بین رشته ای در حوزه سلامت اصفهان با عضویت روسای دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، اصفهان و صنعتی اصفهان تشکیل و شورای راهبری شبکه پژوهش های بین رشته ای در حوزه سلامت اصفهان با عضویت، معاونین پژوهش و فناوری هر دانشگاه، حداقل سه عضو هیئت علمی منتخب از دانشگاه ها با سابقه پژوهش بین رشته ای در حوزه سلامت ایجاد می شود.

این تفاهم نامه در ۵ ماده و در ۵ نسخه به مدت سه سال میان سه دانشگاه منعقد شده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : شبکه پژوهشی     |     تفاهمنامه همکاری     |     دانشگاه علوم پزشكي     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi