کد خبر : ۵۳۸۳۹۲ گروه : کشورها تاریخ انتشار :یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
ناتوانی آمریکا در پایان دادن به جنگ در افغانستان

مقیم/برنامه این هفته «ما مردم» شبکه پرس تی وی ضمن مروری بر حضور نظامی آمریکا در افغانستان به واکاوی علل عدم توانایی روسای جمهور آمریکا در پایان دادن به این جنگ می پردازد.

 

به گزارش مقیم، این برنامه به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی با اشاره به تحلیل ها و گمانه زنی های صورت گرفته درخصوص خاتمه حضور سربازان آمریکایی در کشورهای مختلف با روی کار آمدن ترامپ در سال 2016، شرایط پیش روی ترامپ برای کاهش حضور نظامی ارتش آمریکا در افغانستان و دیگر کشورهای خاورمیانه را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

این برنامه که با حضور رندی شورت فعال و کشیش سیاهپوست آمریکایی و ویلیام گریفین تحلیلگر مسایل سیاسی روی آنتن خواهد رفت، با نگاهی به جنگ آمریکا در افغانستان که از سال 2001 آغاز شده است به نقد و گفت و گو پیرامون نقش آمریکا در ایجاد و تقویت گروه های تکفیری مانند داعش در منطقه و وعده های ترامپ مبنی بر عدم جنگ ورزی در منطقه و خلیج فارس خواهد پرداخت.

«ما مردم» در ادامه به بررسی گروه معترضان ضد فاشیسم موسوم به انتیفا و اهداف این گروه در آمریکا پرداخته و تلاش های صورت گرفته برای تروریستی خواندن این گروه را مورد بحث قرار می دهد.

«ما مردم» شنبه 2 شهریور ساعت 21:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 00:05 بامداد، 08:00 و 19:00 و سه شنبه ساعت 04:00 روی آنتن خواهد رفت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ما مردم     |     سربازان آمریکایی     |     پرس تی وی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi