کد خبر : ۵۳۸۹۹۹ گروه : کشورها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
بازدید مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی از مؤسسه مطبوعاتی عمان

مقیم/حجت‌الاسلام والمسلمین مسیح مهاجری به همراه سفیر و رایزن فرهنگی ایران در عمان از مؤسسه مطبوعاتی عمان بازدید کردند.

به گزارش مقیم، حجت‌الاسلام والمسلمین مسیح مهاجری، مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی در جریان سفر خود به مسقط به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا نوری‌شاهرودی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در سلطنت عمان با سیف محروقی، مدیرعامل مؤسسه مطبوعاتی عمان و سردبیر روزنامه عمان دیدار و از مجموعه‌های مختلف این مؤسسه بازدید کردند.

حجت‌الاسلام مسیح مهاجری با تأکید بر روابط خوب دو کشور ایران و عمان، توسعه روابط رسانه‌ای و روزنامه نگاران دو کشور را راهی مناسب برای تقویت مناسبات دو کشور دانست.

وی با اشاره به چالش‌های موجود در منطقه و جهان اسلام، گفت: رسانه به عنوان یکی از ابزارهای مرتبط میان دولت‌ها و ملت‌ها توانایی ایجاد همبستگی میان مردم را داراست و بایستی از این ظرفیت برای ایجاد ثبات و امنیت و آرامش در جهان اسلام بهره گرفت.

سیف محروقی گزارشی از روند کار این مؤسسه مطبوعاتی ارائه داد و دیدگاه حجت‌الاسلام مسیح مهاجری را درباره نقش رسانه‌ها در ایجاد همبستگی میان جهان اسلام را مورد تأکید قرار داد و گفت: رسانه‌های عمانی از گذشته در جهت تحکیم و گسترش مناسبات میان دو کشور گام برداشته و از هرگونه همکاری در این راستا استقبال می‌کند.

در این دیدار که سیدعلی موسوی‌زاده، رایزن فرهنگی ایران و درستی، کارشناس دیپلماسی عمومی کشورمان نیز حضور داشتند، حجت‌الاسلام نوری‌شاهرودی با قدردانی از روزنامه عمان در انعکاس روزانه گزارش‌های تحولات ایران، از اختصاص یک صفحه هفتگی از ترجمه مقالات برجسته مطبوعات ایران که هفت سال است در روزنامه عمان منتشر می‌شود، تشکر کرد.

 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : موئسسه مطبوعاتی     |     عمان     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi