کد خبر : ۵۴۲۲۹۷ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
فعالیت‌های مؤسسه الهدی و معاونت فرهنگی ارشاد گسترش می‌یابد

مقیم/حجت الاسلام محمد اسدی موحد مدیرعامل موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی با محسن جوادی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص امضای تفاهم نامه همکاری در زمینه های نمايشگاه هاي بين المللي كتاب، چاپ کتاب و نشریات بین المللی درآینده ،دیدار و گفتگو کردند.

 

به گزارش مقیم ، هدف از برگزاری این دیدار هم اندیشی ،بررسی زمینه های همکاری مشترک میان معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی بود.

در این نشست طرفین ضمن تبیین راهبردها و اهداف مشترک در خصوص گسترش زمينه­های همكاري و همفكري و تدوین راهکارهای عملی در جهت تحقق منویات و تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ، گفتمان انقلاب اسلامی، جوانان جهان اسلام، هنر و تمدن نوین اسلامي در عرصه بين ­الملل و با هدف گسترش آموزه‌های اسلام، مکتب اهل بیت(ع) و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و استفاده از ظرفیت های خوب موسسه الهدی در زمینه های تجهیز کتابخانه ها در حوزه بین الملل، شناسایی نخبگان جهان اسلام، نمايشگاه­هاي بين ­المللي كتاب، چاپ کتاب و نشریات بین المللی  گفتگو وتبادل نظر شد. 

جوادی از موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی به عنوان یکی از موسسات فعال در عرصه بین الملل یاد کرد که  می توان از ظرفیت های این مجموعه و کمیته پشتیبانی از نمایشگاهها ی بین المللی کتاب  بهره مندشد.

جوادی در پایان سخنان خود ضمن قدردانی ازفعالیت های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و موسسه الهدی در عرصه بین الملل تصریح کرد:بزودی تفاهم نامه ای اجرایی بین معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه بین المللی  الهدی منعقد خواهدشد.

گفتنی است مدیرعامل موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی به عنوان دبیرکمیته هماهنگی و پشتیبانی از نمایشگاههای بین المللی کتاب نیزمی باشند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi