امنیت اقتصادی تنها درصورتی حاصل می‌شود که با فساد مبارزه شود

مقیم/آیت الله سیدابراهیم رئیسی گفت:مسئولین و مردم مصمم‌اند پرچم مبارزه با استکبار، مقاومت برای هدف و مبارزه با فساد را که رهبری معظم انقلاب برافراشته‌اند، نگاه دارند.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
امنیت اقتصادی تنها درصورتی حاصل می‌شود که با فساد مبارزه شود مقیم/آیت الله سیدابراهیم رئیسی گفت:مسئولین و مردم مصمم‌اند پرچم مبارزه با استکبار، مقاومت برای هدف و مبارزه با فساد را که رهبری معظم انقلاب برافراشته‌اند، نگاه دارند.
کشور به خاطر فشارهای آمریکا در شرایط خاصی است مقیم/معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه کشور به خاطر فشارهای آمریکا و برخی کشورهای منطقه در شرایط خاصی است، گفت: سیاست دولت مقاومت در برابر فشارها است.
«Copy / Paste»؛ زخمی کهنه بر تارک پژوهش‌های دانشجویی مقیم/خرید و فروش متون علمی، از تحقیق‌های دانش‌آموزی گرفته تا پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی، آفتی است که شان علمی کشور را زیر سئوال برده است، آفتی که هنوز راهکاری عملی و جدی برای درمان آن به کار بسته نشده است.
برگزاری بیست و چهارمین مدرسه آموزش ویژه فیزیک مقیم/عضو هیئت‌علمی دانشکده فیزیک دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان، از برگزاری بیست و چهارمین مدرسه آموزش ویژه فیزیک خبر داد.
تنها ۱۰ درصد از پژوهش‌های دانشگاهی کاربردی هستند مقیم/رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان زنجان گفت: بنا به گفته استاندار زنجان تنها ۱۰ درصد از پژوهش‌های دانشگاهی کاربردی هستند، که این موضوع باید به عنوان یک مسئله اجتماعی تعریف شود تا دانشگاه‌ها به سوی انجام پژوهش‌های کاربردی ترغیب شده و حرکت کنند.
تاکید وزیر بهداشت بر "تکرار مهربانی" از سوی قوای سه‌گانه و همه قشرها مقیم/وزیر بهداشت با اشاره به درخواست بهورزان درباره افزودن دو سال مدت آموزش به سابقه خدمتی‌شان، گفت: این موضوع را به صورت مکرر از مجلس درخواست کرده‌ایم و این خانه ملت است که باید در این‌باره اقدام کند.
کمبود اعتبارات و فضای فیزیکی دو چالش مهم پارک فناوری زنجان مقیم/رییس پارک علم و فناوری زنجان از تجاری‌سازی برخی از محصولات دانش‌بنیان تولید شده در شرکت‌های مستقر در این پارک خبر داد و گفت: علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته این پارک با چالش کمبود اعتبارات و فضای فیزیکی مواجه است.
تولید زیتون کاهش یافته؛ صنایع تبدیلی گوش به زنگ باشند مقیم/رئیس شورای ملی زیتون ایران گفت: طی امسال تولید زیتون نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد کاهش یافته است.
رئیس دبیرخانه شورای ایرانیان خارج از کشور در بازدید از مهرانه؛ زنجانی ها،مهرانه را به برند تمام عیار ایرانی تبدیل کرده اند مقیم/ علی اصغر محمدی، رئیس دبیرخانه شورای ایرانیان خارج از کشور عصر دوشنبه در بازدید از مهرانه با بیان اینکه زنجانی ها،مهرانه را به برند تمام عیار ایرانی تبدیل کرده اند، اظهار کرد: ایران به این گونه پروژه ها نیاز دارد.
با آی‌فیلم به زنجان سفر کنید مقیم/ مستند ایران‌گردی «بیابوم» شنبه ۱۰ شهریور جاذبه‌های گردشگری زنجان را به‌نمایش می‌گذارد.
پربیننده ترین
پربحث ترین

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi