تاکید وزیر بهداشت بر "تکرار مهربانی" از سوی قوای سه‌گانه و همه قشرها

مقیم/وزیر بهداشت با اشاره به درخواست بهورزان درباره افزودن دو سال مدت آموزش به سابقه خدمتی‌شان، گفت: این موضوع را به صورت مکرر از مجلس درخواست کرده‌ایم و این خانه ملت است که باید در این‌باره اقدام کند.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
تاکید وزیر بهداشت بر "تکرار مهربانی" از سوی قوای سه‌گانه و همه قشرها مقیم/وزیر بهداشت با اشاره به درخواست بهورزان درباره افزودن دو سال مدت آموزش به سابقه خدمتی‌شان، گفت: این موضوع را به صورت مکرر از مجلس درخواست کرده‌ایم و این خانه ملت است که باید در این‌باره اقدام کند.
کمبود اعتبارات و فضای فیزیکی دو چالش مهم پارک فناوری زنجان مقیم/رییس پارک علم و فناوری زنجان از تجاری‌سازی برخی از محصولات دانش‌بنیان تولید شده در شرکت‌های مستقر در این پارک خبر داد و گفت: علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته این پارک با چالش کمبود اعتبارات و فضای فیزیکی مواجه است.
تولید زیتون کاهش یافته؛ صنایع تبدیلی گوش به زنگ باشند مقیم/رئیس شورای ملی زیتون ایران گفت: طی امسال تولید زیتون نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد کاهش یافته است.
رئیس دبیرخانه شورای ایرانیان خارج از کشور در بازدید از مهرانه؛ زنجانی ها،مهرانه را به برند تمام عیار ایرانی تبدیل کرده اند مقیم/ علی اصغر محمدی، رئیس دبیرخانه شورای ایرانیان خارج از کشور عصر دوشنبه در بازدید از مهرانه با بیان اینکه زنجانی ها،مهرانه را به برند تمام عیار ایرانی تبدیل کرده اند، اظهار کرد: ایران به این گونه پروژه ها نیاز دارد.
با آی‌فیلم به زنجان سفر کنید مقیم/ مستند ایران‌گردی «بیابوم» شنبه ۱۰ شهریور جاذبه‌های گردشگری زنجان را به‌نمایش می‌گذارد.
ابتکار: در کنار هم مسیر پیشرفت را تداوم می بخشیم مقیم/معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: توجه به روستاها در دستور کار دولت یازدهم و دوازدهم بوده است.
جهاد علمی، ابزاری مهم برای مقابله با دشمنان نظام است مقیم/معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور گفت: امروز برای مقابله با دشمنان نظام باید به سلاح علم تجهیز شویم.
نگران کمبود دارویی نباشید / مشکلات را شناسایی و راه‌حل را پیدا کنیم مقیم/وزیر بهداشت به مردم اطمینان داد که با وجود تحریم‌ها، کمبود دارویی وجود ندارد و مردم نباید نگران باشند.
افتتاح کلینیک‌ویژه تخصصی «دانش» خرم‌دره با حضور وزیر بهداشت مقیم/با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کلینیک‌ویژه تخصصی «دانش» خرم‌دره به‌عنوان اولین برنامه سفر دو روزه هاشمی به استان زنجان افتتاح شد.
کاهش هزینه‌های درمانی از نتایج مثبت طرح تحول سلامت است مقیم/رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان اظهار کرد: یکی از نتایج مثبت طرح تحول سلامت، کاهش هزینه‌های درمانی بوده است.
پربیننده ترین
پربحث ترین

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi