هموطنان مقیم در خارج از کشور می توانند از پوشش تامین اجتماعی برخوردار شوند

مقیم/مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان گفت: ایرانیان خارج از کشور با انعقاد قرارداد مشاغل آزاد از تعهدات تامین اجتماعی برخوردار می گردند.

سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان سمنان یزد کرمان هرمزگان فارس اصفهان بوشهر کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال بختیاری خوزستان ایلام لرستان مرکزی قم تهران مازندران البرز قزوین همدان کرمانشاه کردستان زنجان گیلان اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
هموطنان مقیم در خارج از کشور می توانند از پوشش تامین اجتماعی برخوردار شوند مقیم/مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان گفت: ایرانیان خارج از کشور با انعقاد قرارداد مشاغل آزاد از تعهدات تامین اجتماعی برخوردار می گردند.
سفر به ییلاقات سوباتان در تالش مقیم/ مخاطبان شبکه پرس تی وی همراه با برنامه «ایران» به منطقه ییلاقی سوباتان در تالش سفر می کنند.
ایراندوست : ۱۰ نفر لیست دادم اما حتی یک نفر را هم جذب نکردیم/ لیگ سختی پیش‌رو داریم مقیم/سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان گفت: لیگ سختی پیش‌رو داریم چون نتوانستیم بازیکنانی را که می‌خواهیم جذب کنیم.
فرمانده جدید مرکز آموزش تکاوران نیروی دریایی ارتش معرفی شد مقیم/آئین معارفه فرمانده جدید مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمربنی هاشم(ع) نیروی دریایی ارتش با حضور امیردریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش برگزار شد.
«غریب محله» به هیسپان تی وی می آید مقیم/ مستند «غریب محله» همزمان با تاسوعای حسینی از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش خواهد شد.
توسعه شبکه ریلی کشور از اولویت های مجلس و دولت است مقیم/رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه شبکه ریلی کشور از اولویت‌های مجلس و دولت است، گفت: در قانون بودجه سال جاری شرایط ویژه ای برای دولت تعریف شده است تا برای تامین مالی پروژه های راه آهن کشور مجاز باشد.
دشمن با سیاه نمایی به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام و مسئولان است مقیم/نماینده ولی فقیه در گیلان نباید اجازه سوء استفاده دشمن از شرایط کشور داده شود، گفت: دشمن با سیاه نمایی به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام و مسئولان است.
تلاش دولت برای رفع مشکلات /هم افزایی و اتحاد نیاز امروز جامعه است مقیم/ وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر تلاش دولت و مسئولان برای مشکلات موجود در جامعه،گفت: وجود اتحاد، هم افزایی و مشارکت مردمی در شرایط امروز لازم و ضروری است.
سفر به نایبند ماسوله ای در قلب کویر ایران مقیم/ برنامه این هفته «ایران» در شبکه پرس تی وی به معرفی مراسم نوروز بل از آیین های سنتی استان گیلان می پردازد و در ادامه به روستای تاریخی و گردشگری نایبند سفر می کند.
تفاهم نامه طراحی و تولید ۷۰ فروند شناور داخلی امضا شد مقیم/تفاهم نامه همکاری برای طراحی و تولید ۷۰ فروند شناور داخلی میان وزارت راه و شهرسازی، سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح و وزارت صنعت، معدن و تجارت امضا شد.

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi